Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Türkiye'nin en ünlü isimleri, SABAH'ın önceki akşam 'nda düzenlediği Sabah Yıldızları Kültür ve Sanat Ödülleri'nde buluştu. Görkemli törende; usta sanatçı ve akademisyenlerin oylarıyla belirlenen ödüller sahiplerine verildi

Sabah Yıldızları taçlandı

SABAH Gazetesi tarafından bu yıl ilki düzenlenen Sabah Yıldızı Kültür ve Sanat Ödülleri, önceki akşam Sait Halim Paşa Yalısı'nda düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Sabah Yıldızları taçlandı

Kültür ve Turizm Bakanlığı, İstanbul Kültür A.Ş. ve Cengiz Holding'in desteğiyle gerçekleşen törene iş, sanat, siyaset ve cemiyet hayatının ünlü isimleri katıldı.

Sabah Yıldızları taçlandı

EFSANELERDEN OLUŞAN JÜRİ

Sinema, edebiyat, tiyatro, görsel sanatlar ve müzik kategorilerinde ödül kazananları, alanlarında efsaneleşmiş jüri üyeleri belirledi.

Sabah Yıldızları taçlandı

Tören T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşarı Ömer Arısoy'un protokol konuşmasıyla başladı. Görsel sanatlar kategorisinde jüri başkanlığını Prof. Hüsamettin Koçan üstlenirken, Yahşi Baraz, Levent Çalıkoğlu, Prof. Dr. Ergin İnan, Prof. Dr. Ferit Özşen jüride yer aldı.

Sabah Yıldızları taçlandı

Selim İleri başkanlığındaki edebiyat jürisi; Haşmet Babaoğlu, Prof. Dr. Handan İnci, Cemil Kavukçu ve Prof. Dr. İskender Pala'dan oluştu

Sabah Yıldızları taçlandı

Hülya Koçyiğit'in başkanlığını yaptığı sinema jürisinde ise Osman Sınav, Prof. Dr. Bülent Vardar, Murat Yıldırım ve Olkan Özyurt görev yaptı.

Sabah Yıldızları taçlandı

Erhan Yazıcıoğlu başkanlığındaki tiyatro jürisi ise Hazım Körmükçü, Nevra Serezli, Nurullah Tuncer ve Tarık Ünlüoğlu'dan oluştu.

BİZE ULAŞIN