Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tatil günlüğü- 12 Temmuz 2009

Tatil günlüğü- 12 Temmuz 2009
Ana-kız bir örnek

Şarkıcı Yeşim Erçetin, Bodrum’a kızı Yağmur’la geldi. Lola Beach’te denize giren ana-kızın aynı desen mayoları çok sempatikti. Gün boyu kızıyla şakalaşan Erçetin, “En güzel tatil çocuğunuzla yapılan tatildir” dedi.
Tatil günlüğü- 12 Temmuz 2009
İkinci kalbi poposunda!

Şarkıcı Seda Üren, Türkbükü’ndeki Lola Beach’te poposunda kalp figürü olan pembe bikinisi ile hem şirin hem de seksi bir görüntü sergiledi. Kendinden emin tavırlarla plajda boy gösteren Üren, elinden telefonunu da hiç düşürmedi. Seda Üren kalpli bikinisiyle bu yazın ilk esprili sıfatını da kazanmış oldu: “İkinci kalbi poposunda...”
Tatil günlüğü- 12 Temmuz 2009
‘Maraz Ali’ ve aşkı birlikte tatile çıktı

atv’nin izlenme rekortmeni dizisi ‘Adanalı’da, ‘Maraz Ali’ karakterini canlandıran Mehmet Akif Alakurt ile aynı dizide ‘İdil’ karakterini oynayan sevgilisi Selin Demiratar da tatil için Çeşme’yi seçti. Dizide rol gereği yaşadıkları aşk gerçek olan çift; Alaçatı’da hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı.
Tatil günlüğü- 12 Temmuz 2009
Suskun sevgililer

Ralf Tezman ve sevgilisi Sanem Kardıçalı, Çeşme’de bir dost davetine katıldı. Ne zaman evlenecekleri merakla beklenen sevgililer gece boyunca hayli suskundu.
Tatil günlüğü- 12 Temmuz 2009
Kafasını dinliyor

Geçtiğimiz günlerde ‘üniversiteli’ sevgilisinden ayrılan şarkıcı Alişan, Çeşme tatiline her yıl olduğu gibi bu yıl da ‘bekar’ olarak çıktı. Yakın dostu Tolga Cınltaş’ın işlettiği Sortie Beach’te denize giren Alişan, yeni sezon için enerji topladığını söyledi.
Tatil günlüğü- 12 Temmuz 2009
Dedikodulara inat el ele!

BKM Mutfak’ın ‘Hıyarlı Baba’ namıyla anılan üyesi Şahin Irmak, ayrıldığı iddia edilen sevgilisi Gamze Topuz ile Çeşme’de buluştu. Irmak’ın Topuz’u aldattığı haberlerine el ele gezerek cevap veren çift, Alaçatı sokaklarında görüntülenince bir anda gerildi. Şahin Irmak, gazetecilere “Çekmeyin!” diye bağırdı ve sevgilisinin elini bırakmadan hızlı adımlarla uzaklaştı.
Tatil günlüğü- 12 Temmuz 2009
Selin sere serpe

Adını Serdar Bilgili ile yaşadığı aşkla duyuran sosyetik güzel Selin İmer, önceki gün Türkbükü’ndeki ‘Ship A Hoy’da sere serpe güneşlenirken görüntülendi. Leopar desenli askısız bikinisiyle şezlongunda uzanan Selin Hanım; yaklaşık 15 gündür Bodrum’un sefasını sürüyor.
SON DAKİKA