Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tatil günlüğü- 14 Temmuz 2009

Tatil günlüğü- 14 Temmuz 2009
Demet bir saatte üç mayo değiştirdi

İki gün önce Bodrum’daki Wish kulüpte sahne alan Demet Akalın, ertesi gün Türkbükü’ndeki Divan Palmira Otel’in iskelesinde güneşlenirken objektiflere yakalandı. Akalın, bir saat içinde üç farklı bikini değiştirerek herkesin dikkatini çekti. Modacı Ebru Yener’in hazırladığı bikini ve mayokinileriyle adeta iskelede küçük bir defile yapan ünlü şarkıcının, akşama kadar hiç denize girmeden güneşin altında yatması da herkesi şaşırttı.
Tatil günlüğü- 14 Temmuz 2009
Yeni ikoncan doğuyor!

Uzun süredir birlikte olan Ralf Tezman ve Sanem Kardıçalı, Alaçatı Resort Beach’te tatil yapıyor. Gün boyunca güneşlenip denize giren çiftten Sanem Kardıçalı, bir günde üç bikini değiştirerek herkesin ilgisini çekmeyi başardı. Kardıçalı’yı görenlen, “Yeni bir ikoncan mı doğuyor?” diye sormaktan kendini alamadı.
Tatil günlüğü- 14 Temmuz 2009
Pınar jet-skide, Yağmur teknede

Pınar Altuğ-Yağmur Atacan çifti, İstanbul’daki işlerinden fırsat buldukça Bodrum’da tatil kaçamağı yapıyor. Genelde birlikte vakit geçiren çift, zaman zaman da ayrı olmayı seçiyor. Önceki gün Pınar Altuğ arkadaşları ile jet-ski turu yaparken, aynı saatlerde Yağmur Atacan da bir arkadaşı ile sürat teknesinde objektiflere yansıdı.
Tatil günlüğü- 14 Temmuz 2009
Sandallar’ın mutluluk fotoromanı

Şarkıcı Mustafa Sandal, eşi Emina ve oğlu Yaman ile bir süredir Göcek’te tatil yapıyor. Önceki gün tekneleriyle Bedri Rahmi Koyu’na demirleyen Sandal ailesi, tüm gün denizin tadını çıkardı. Deniz koltuğuna oturttukları oğulları Yaman’la uzun uzun yüzen Mustafa ve Emina Sandal çiftinin mutlulukları her hallerinden belli oluyordu. Denizde oğluyla oyunlar oynayan ünlü şarkıcı, birara da kafasını suya sokup çıkararak Yaman’ı güldürdü.
Tatil günlüğü- 14 Temmuz 2009
Petek Dinçöz sere serpe...

Tatillerini Göcek’te koy koy gezerek geçiren Petek Dinçöz ve eşi Can Tanrıyar, önceki gün Binlik Koyu’nda görüntülendi. Yatın ön kısmında sere serpe güneşlenen ve etrafı izleyen ünlü assolist Dinçöz’ün, bronz teni dikkatlerden kaçmadı.
Tatil günlüğü- 14 Temmuz 2009
Doğa kendini alışverişe verdi

Bir süre önce dört yıllık sevgilisi Şahan Gökbakar’dan ayrılan Doğa Rutkay, Çeşme’de tek başına tatil yapıyor. Eski sevgilisinin adı, Beren Saat ile anılırken, bu konuda sessiz kalan Rutkay, Alaçatı sokaklarında alışveriş yaparken görüntülendi. Mines mağazasından kendisine bir bandana alan ve keyfi yerinde görünen ünlü oyuncu, “Tatile yalnız geldim. Şu anda hayatımda aşk yok” diye konuştu.
Tatil günlüğü- 14 Temmuz 2009
Hafta sonu kaçamağı yaptı

Spor spikeri Burcu Esmersoy, önceki gün Göcek’teki Binlik Koyu’nda yüzerken objektiflere yansıdı. Arkadaş grubunun da içinde olduğu bir tekneyle koya gelen Esmersoy’un, sadece hafta sonu için Göcek’te olduğu öğrenildi
SON DAKİKA