Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tatil günlüğü- 20 Temmuz 2009

Tatil günlüğü- 20 Temmuz 2009
Rotasını Çeşme’ye çevirdi
Hatipoğlu İnşaatları’nın veliahtı Burak Hatipoğlu ile geçtiğimiz yıl nişanlanan Süreyya Yalçın, bir süre önce büyük aşkından sessiz sedasız ayrıldı...
Yaz başından beri hafta içi İstanbul’da kalıp, hafta sonları Bodrum’a gelen Hatipoğlu ise ayrılıktan sonra da bu alışkanlığını bozmadı...
Süreyya Yalçın da ex-aşkının Bodrum’a gelmeye devam edeceğini öğrenince; ‘karşılaşmamak için’ Çeşme’ye gitti.
Bundan böyle hafta sonları Çeşme’de tatil yapacak olan Yalçın, önümüzdeki ay da Miami’ye gidecek.
Sosyetik güzel, Miami’deki evinin işlerini tamamlayacakmış...
Tatil günlüğü- 20 Temmuz 2009
Derya’ya rahat yok!
Tiyatrocu Ferhan Şensoy’un küçük kızı Derya Şensoy, her yıl olduğu gibi yaz tatilini; annesi Derya Baykal ve ablası Ferhan’la Bodrum’da geçiriyor.
Teyzelerinin evinde kalan Şensoylar, paparazzilerden köşe bucak kaçmalarına rağmen objektiflere yakalanmaktan da kurtulamıyor.
Önceki gün Kuum Otel’den arkadaşlarıyla birlikte denize girerken sobelenen Derya Şensoy, fotoğraflarının çekildiğinin farkına varınca hemen havluya sarınarak bikinili görüntü vermedi...
Tatil günlüğü- 20 Temmuz 2009
Küçük Kaya hiç yerinde durmadı
Kaya Çilingiroğlu'nun eşi Feraye Tanyolaç, üç yaşındaki oğlu Hüseyin Kaya yüzünden resmen yorgun düştü. Feraye Hanım, doğru düzgün güneşlenemedi.
Tatil günlüğü- 20 Temmuz 2009
Liseli aşıklar gibi her yerde el ele...
Haydarabad Nizamı Bereket Şah’ın eski eşi Manolya Onur, genç sevgilisi Can Bozok’la liseli aşıklar gibi... Bodrum- Princess Otel’de kalan çift, akşam üstleri el ele dondurma yiyip, yürüyüşe çıkıyor. Önceki gün Bitez Dondurmacısı’ndan aldıkları külah dondurmaları yiyerek serinleyen Onur ve Bozok, son derece mutlu görünüyordu.
Tatil günlüğü- 20 Temmuz 2009
Güzide artık locasının kadını
Güzide Duran, mimar Adnan Aksoy ile evlendikten sonra mazbut bir hayata adım attı. Ünlü top model Bodrum'da perdeleri kapalı özel locada güneşlendi.
Tatil günlüğü- 20 Temmuz 2009
Balayı bitti ama tatil devam ediyor
Geçtiğimiz ay İstanbul’da evlenip, Bora Bora Adaları ve Amerika’da balayı yapan Neslişah Alkoçlar-Batu Aksoy çifti, balayı dönüşü soluğu babaları Ender Alkoçlar’ın Torba’daki La Boutique adlı otelinde aldı. Balayından yeni dönmesine rağmen güneşe ve denize doymadığı dikkat çeken Neslişah Alkoçlar Aksoy, otelin sahilinde demirli teknede bol bol güneşlendi. Çiçeği burnunda damat Batu Aksoy ise aile fertleri ile gölgede oturup, sohbet etmeyi tercih etti.
Tatil günlüğü- 20 Temmuz 2009
Kayınpeder ve damadın ortak zevki TAVLA
Neslişah Alkoçlar’ın babası Ender Bey, kızı ve damadını el üstünde tutuyor. Kızı gün boyu güneşlendiği için damadıyla ilgilenip, sıkılmasını engelleyen Alkoçlar, tavla zevkini de tatmin ediyor.
Önceki gün Bianca Beach’te düzenlenen partiye katılan Aksoy ile Alkoçlar, gün boyu heyecanlı tavla maçları yaptı. Batu Aksoy’un galip çıktığı maçların ardından kayınpeder ile damat, beach party’de keyif yaptı.
SON DAKİKA