Türkiye'nin en iyi haber sitesi

tek besin!

Greyfurt %90'ı su olduğundan dolayı, metabolizmayı hızlandırmak ve kilo vermek için çok faydalı bir besin! Bilimsel olarak kanıtlanan bu besin zayıflamanızda etkin bir rol oynayarak sağlıklı kilo vermenizi sağlıyor. Peki diyet yaparken ve günlük hayatta yediğiniz yiyecekler kaç kalori? Merak ediyorsanız işte cevabı...

Zayıflatan tek besin!

Greyfurt %90'ı su olduğundan dolayı, metabolizmayı hızlandırmak ve kilo vermek için çok faydalı! Bilimsel olarak kanıtlanan bu besin zayıflamanızda yardımcı olarak sağlıklı kilo vermenizi sağlayacak. Peki diyet yaparken ve günlük hayatta yediğiniz yiyeceklerin kaç kalori olduğunu merak ediyorsanız işte cevabı...

Zayıflatan tek besin!

Yağ yağma ve kolayca kilo verme bakımından greyfurt suyu içmenin mükemmel bir yol olduğunu birçok araştırma kanıtlamıştır. Fakat, sonuçları gözle görebilmeniz için, tüketimini sağlıklı bir diyetle ve fiziksel egzersizlerle dengelememiz gereklidir.

Zayıflatan tek besin!

Greyfurtun zayıflamaktaki gücü zengin potasyum ve yağ yakımını hızlandıran enzim içeriğinden gelmektedir. Greyfurtun %90'ı sudur ve bu da, metabolizmayı hızlandırmaya ve kilo vermeye yardımcı olur.

Zayıflatan tek besin!

Zayıflamak için oluşturulan diyetlerde kaloriyi azaltmak kadar, tuzu azaltmak da çok önemlidir.

Zayıflatan tek besin!

Bu durumda greyfurtu diyetinize dahil etmek kilo vermenize çok büyük katkı sağlar çünkü 1 adet greyfurtta boyutuna bağlı olarak ortalama 60 kalori vardır, tuz oranı çok düşüktür, potasyum oranı ise yüksektir.

Zayıflatan tek besin!

MEYVELER

ELMA 1 ADET: 60 KALORİ

Zayıflatan tek besin!

KAYISI 1 ADET :8 KALORİ

BİZE ULAŞIN