Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'da flaş anlaşma!

Corona virüsü nedeniyle ekonomik anlamda zor günlerin beklendiği Galatasaray'da, futbolcularla indirim anlaşması yapılması bekleniyordu. Sarı-kırmızılılara bu doğrultuda müjdeli haber geldi. İşte anlaşılan o rakam...

Galatasaray'da flaş anlaşma!

Corona virüsü salgınının futbola etkisi üzerine sarı kırmızılılar da harekete geçmiş ve oyuncuların maliyetini düşürmek için 'indirim' teklifinde bulunmuştu.

Galatasaray'da flaş anlaşma!

Nisan ayında futbolcularından yıllık ücretlerinde indirim talep eden 'ın çağrısına ise Muslera dışındaki yabancı yıldızlar kayıtsız kalmıştı.

Galatasaray'da flaş anlaşma!

Hürriyet'te yer alan habere göre 'da akıbeti ve sonucu merak edilen bu konu el sıkışılarak noktalandı. İşte sarı-kırmızılı kulüpte, yıldızların 'evet' dediği indirim formülü...

Galatasaray'da flaş anlaşma!

Başkanı , 2. Başkan Abdurrahim Albayrak ve Başkan Yardımcısı Yusuf Günay, bu konuda önemli bir adım atma kararı aldı ve 'şampiyonluk bonuslu' teklif ile uzlaşma sağlandı.

Galatasaray'da flaş anlaşma!

Sarı-kırmızılı oyunculardan talep eden oran da revize etti. anlaşma sağlanan yeni teklifinde futbolcularından yüzde 30 değil yüzde 15 indirim talebinde bulundu.

Galatasaray'da flaş anlaşma!

Sarı-kırmızılı kulübün bu adımına ise futbolculardan da olumlu yanıt geldi. başta olmak üzere Feghouli, ve Younes Belhanda gibi isimler de bu yeni teklife olumlu geri dönüş yaptı.

Galatasaray'da flaş anlaşma!

JESTE KARŞILIK JEST

Yönetim 23. şampiyonluk hedefi ile de teklifine önemli bir bonus maddesi ekledi. Ligde kalan 8 hafta öncesinde lider ve 'in 3 puan gerisinde olan 'da yönetim, oyuncularını şampiyonluğa motive etmek adına bir de 'bonus' maddesi ile jest yaptı.

SON DAKİKA