Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'dan indirim şartı!

Corona virüsü nedeniyle ekonomik anlamda zor günler geçiren Galatasaray'da, sponsorlar birer birer anlaşmaları iptal etmek isterken, başkan Mustafa Cengiz ve ikinci başkan Abdurrahim Albayrak yaptıkları açıklamalarda futbolcu maaşlarını ödemekte zorlandıklarını ifade etmişti. Sarı-kırmızılılar bunun üzerine futbolculardan indirim talebinde bulunurken, Muslera şartlı evet dedi...

Muslera'dan indirim şartı!

Başkanı , futbolculardan resmen indirim istediklerini açıkladı ancak sarı-kırmızılılardan hayal kırıklığı çıktı.

Muslera'dan indirim şartı!

CENGİZ NE DEMİŞTİ?
"Acil alınması gereken önlemler var, bir de bu olayın sürmesinde alınacak önlemler var. Biz kısa ve uzun dönem için hesaplamalar yaptık. Kısa dönemde giderlerimizi azaltmalıyız

Muslera'dan indirim şartı!

Yıllık 60 milyon euro vergi hariç profesyonel futboclu giderimiz var. Bunun bir bölümünün inmesini istiyoruz. O bölüm de çok büyük değil, 10 milyon euro kadar. Bir şey değil.

Muslera'dan indirim şartı!

Benim 150 milyon euroluk gider bütçemde %10 bile değil. %10'a da çıkabilir ama bunu geçmez. Genel bütçede önemli bir düşüş değil ama acil bunun yapılması gerek. Ülke ve dünya çok zorlu bir durumda geçiyor."


Muslera'dan indirim şartı!

Cimbom'da şu ana kadar indirim görüşmelerinden sadece takım kaptanları ve Muslera'nın olumlu dönüş yaptığı belirlendi. Diğer futbolcuların olumlu veya olumsuz dönüş yapmaması ise kafa karıştırdı.

Muslera'dan indirim şartı!

HAYAL KIRIKLIĞI OLDU
Bu durum, sarı-kırmızılılarda rahatsızlık yarattı. Oyuncularla yapılacak ilk görüşmede ücretlerde indirim olacağını bekleyen idareciler, yaşanan gelişme ile hayal kırıklığına uğradı.

Muslera'dan indirim şartı!

SELÇUK'TAN İKİ MAAŞ
Görüşmelerde hemen indirimi kabul eden iki futbolcu oldu: ile Muslera... Selçuk İnan'ın sözleşmesinin sezon sonu biteceği ve iki aylık maaşını feda edeceği belirtildi.

SON DAKİKA