Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Rıdvan Dilmen'den şok iddia!

 • 1
 • 9
Rıdvan Dilmen'den şok iddia!
Rıdvan Dilmen'den şok iddia!

Rıdvan Dilmen ve Güntekin Onay, son şampiyon Galatasaray'ın evinde 2-1 kaybettiği Osmanlıspor maçını %100 Futbol'da değerlendirdi.

 • 2
 • 9
Rıdvan Dilmen'den şok iddia!
Rıdvan Dilmen'den şok iddia!

Galatasaray-Osmanlıspor maçını %100 Futbol'da masaya yatıran Rıdvan Dilmen, Hamza Hamzaoğlu'nun 59. dakikada Burak Yılmaz'ı oyundan alarak yerine Yasin'i dahil etmesine tepki gösteren Dilmen, Galatasaray'ın yedek kalecisi ile ilgili de çarpıcı bir değerlendirmede bulundu. Dilmen'in asıl bombası ise Galatasaray'ın gelecek sezon UEFA ile yaşayacağını iddia ettiği o problem...

 • 3
 • 9
Rıdvan Dilmen'den şok iddia!
Rıdvan Dilmen'den şok iddia!

"GALATASARAY SENEYE AVRUPA'YA GİDEMEYEBİLİR"

Sarı Kırmızılı kulüple ilgili şok bir iddiaya imza atan Rıdvan Dilmen, seneye Galatasaray'ın Avrupa'da mücadele edemeyeceğini iddia ederek, "Galatasaray, UEFA'dan mali konuda süre istedi. Bu süre verilmezse Galatasaray seneye Avrupa'ya gidemeyecek." ifadelerini kullandı.

 • 4
 • 9
Rıdvan Dilmen'den şok iddia!
Rıdvan Dilmen'den şok iddia!

"KİMSENİN TANIMADIĞI İSMAİL ÇİPE"

GÜNTEKİN ONAY:
Osmanlıspor muevazı kadrosuyla büyük bir sürprize imza attı. İkinci golde Muslera'nın ciddi hatası vardı. Geçen sezon şampiyonlukta başrolü oynayaan Muslera, bu sezon ilk iki haftada hatalı goller yedi.

RIDVAN DİLMEN: Maçtan sonra Muslera, taraftara 'kabahat bende' dedi. Muslera, iki haftada 5 puan kayıpta ciddi hatalar yaptı ama bireysel olarak bu kayıpları sadece Muslera'ya bağlayamayız. Galatasaray'ın kötü gidişatı transfer politikasıyla başladı. Yedek kalecisi kimsenin tanımadığı İsmail Çipe. Bir tane kaleci alamadılar.

RIDVAN DİLMEN: Melo herkes antrenmandayken takıma katılmadı. Bu maçta oyuna girdi, fiziksel olarak hiç iyi seviyede değil. Hiç bu kadar kuvvetsiz görmemiştim. Yürüyecek hali yokken sahaya sürüldü. Bunlar hep bir krizdir. Sonra birdenbire Burak-Hamza Hamzaoğlu krizi ortaya çıktı.

 • 5
 • 9
Rıdvan Dilmen'den şok iddia!
Rıdvan Dilmen'den şok iddia!

"KAMÇILAMAK İÇİN Mİ ÇIKARDIN?"

GÜNTEKİN ONAY
: Son şampiyon Galatasaray sezona huzursuz ve mutsuz girdi. Bir sinerji, bir heyecan olmalı. Sezona enerjisi düşük girdi. Tribünde 15 bin kişi var. Camiadaki enerji düşüklüğü takıma da siyaret ediyor. Osmanlıspor'u yenseydi de bence bu değişmezdi. Niye böyle bir hava var ben bunu anlayamıyorum. Sadece transferle ilgili olamaz

.RIDVAN DİLMEN: Burak Yılmaz'ı kamçılamak için mi 57'nci dakikada oyundan çıkardın? Sivas maçında yedek kalıp, hırslandı işte tamam. Herkesi çıkarırım, Burak'ı çıkarmam. Hamza Hoca'nın Burak ile sorununu mutlaka halletmesi lazım.

RIDVAN DİLMEN: Osmanlıspor, Galatasaray'ı yordu. Galatasaray'ın bu kadrosunun zaten yorulmaması mümkün değil. Demek ki futbolun gerçeğine döneceksiniz.

 • 6
 • 9
Rıdvan Dilmen'den şok iddia!
Rıdvan Dilmen'den şok iddia!

GÜNTEKİN ONAY: Hamza Hamzaoğlu'nun Burak ile ilgili bir memnuniyetsizliği olduğu çok net görülüyor.


RIDVAN DİLMEN: Takımlar Türkiye'de garip formatlar üretmeye başladılar. Podolski santrfor olarak oynatılmamalı. Podolski, van Persie, Mario Gomez, hedefi olan oyuncular değil.

RIDVAN DİLMEN: Hayırlı mağlubiyetler sadece teknik dersler çıkarmak anlamında değildir, transfer hamleleri için de hayırlı mağlubiyetler geçerlidir. Hamza Hamzaoğlu'na Abdurrahim Albayrak, Ali Dürüst gibi bir kalkan lazım. Doğrudur, yanlıştır ama Türkiye'nin gerçeği bu. Sürekli Burak, Emre, Sneijder gibi oyuncularıyla yaşadığı sorunlar nedeniyle çıkıp hesap vermek durumunda kalıyor. Bir kaos var. Florya organizasyonunda bir problem var. Bunlar hep sahaya yansır.

GÜNTEKİN ONAY: Galatasaray'da kimse geriye koşmuyor. Bu kadro, nasıl olsa bir şekilde yeneriz kadrosu. Ama öyle olmuyor işte. Osmanlıspor'da Umar Aminu'yu çok beğendim.

RIDVAN DİLMEN: Çok tavizkar olursanız, zamanla kaybedersiniz. Saha dışında bir diyalog eksikliği var. Fenerbahçe'de de bu görüntüyü hissediyorum.

 • 7
 • 9
Rıdvan Dilmen'den şok iddia!
Rıdvan Dilmen'den şok iddia!

RIDVAN DİLMEN: Son dakikalarda bir karambolde Melo, Umut'a bir pozisyonda kızarak, takım arkadaşını tribünlerin önüne attı. Bu tür diyaloglar işte krizdir. Galatasaray'da geçen sezon başarıyı getiren arkadaşlık bitmiş.

GÜNTEKİN ONAY: Galatasaray geçen sezon kazandığında hep "ama" diyorduk. Muslera şu golleri yemese belki Galatasaray yine bu oyunla yine 6 puan toplayabilirdi. Ancak geçen sezon bu kadar didplinsiz değildi.

RIDVAN DİLMEN: Galatasaray maç kaybedebilir ama asıl sorun krizin durmasının pek ihtimal gözükmemesi. Galatasaray'da arkadaş
lığın yeniden geri gelmesi lazım. Başarının getirdiği değil, başarıyı getiren arkadaşlık geri gelmeli.

RIDVAN DİLMEN: Galatasaray transfer yapmalı. Ama futbolcu değil, yönetici transferi. Florya'da takıma hakim olacak, herkesin saygı duyacağı, ağabeylik edecek, "bir dakika" diyecek yönetici transferi şart. Cüneyt Tanman da bazı şeyleri yapamadığını görüp ayrılmış olmalı.

GÜNTEKİN ONAY: Muslera sakatlanırsa, Şampiyonlar Ligi'nde İsmail Çipe mi oynayacak?

BİZE ULAŞIN