Berlin Tüketici elektroniği Fuarı'ndan en yeni modeller

  • 1
  • 5
Yüzmeye hazırlanın
Yüzmeye hazırlanın

Telefonların su altında sinyal alıp almadığına değil, video ve fotoğraf çekmesiyle ilgileniyorsunuz. Sony Xperia Z3 akıllı telefonuyla su altındaki macerasını üçledi.
Sony'nin yeni amiral gemisi Sony Xperia Z3 en yüksek suya dayanıklılık özelliği ve uzun pil ömrü ile tüm dikkatleri üzerine topluyor. PS4 Remote Play (uzaktan PS4 erişim) özellikli akıllı telefonu Sony Xperia Z3, oyun severlerin de tercihi olmayı hedefliyor. Düşük ışıkta bile iyi fotoğraf çekmesi için telefon ISO 12800 görüntü hassasiyetine sahip. Xperia Z3, düşük ışıkta bile her detayı yakalıyor. Timur Sırt

  • 2
  • 5
Pil ömrü 2 gün
Pil ömrü 2 gün

Qualcomm Snapdragon 801 dört çekirdekli 2.5 Ghz işlemciye sahip LTE Xperia Z3, internette gezinirken, oyun oynarken veya video izlerken hızıyla da fark yaratıyor. Yeni Xperia Z3 ve Xperia Z3 Compact 2 gün süren uzun pil ömürleriyle de kullanıcılarını yarı yolda bırakmıyor.
Ayrıca Sony Batarya Stamina Mod özelliğiyle kesintisiz ve daha uzun eğlence keyfini kullanıcılarına sunuyor.

  • 3
  • 5
Makyaj yapan telefon
Makyaj yapan telefon

Fuarda tanıtılan dev ekranlı telefonlardan biri de 5.5 inç ekrana sahip HTC Desire 820, yüksek kaliteli selfie'ler için, etkileyici tek kişilik pozlar ve kolay grup çekimleri sunan, 8MP çözünürlüklü bir ön kameraya sahip. Tamamen orijinal bir görünüm için yüz hatlarınızı bir arkadaşınız veya bir ünlünün yüz hatları ile birleştirmenize imkan veren yazılımı ile fotoğraf çekilmeden önce görüntüye önceden bakarak ciltte arzulanan pürüz giderme düzeyini ayarlamanızı sağlayan "Live Makeup" ve birçok anı tek bir görüntü içinde yakalayabileceğiniz "Photo Booth" ile görüntüleme deneyimi daha da geliştiriliyor

  • 4
  • 5
Ekonomik büyük ekran
Ekonomik büyük ekran

Ekonomik, büyük ekranlı akıllı telefon rekabeti artıyor. IFA'da ekonomik dev ekranlı telefon rekabetine Nokia, Lumia 830 ile katıldı.
5 inçlik ekrana sahip telefon Avrupa'da 330 Euro'luk uygun fiyatıyla gelecek. 10 MP çözünürlüğe sahip kamerası da bulunan Lumia 830'un yeşil, gri, portakal rengi ve beyaz renkte piyasaya sunulacak.
Microsoft'un Windows işletim sistemine sahip telefonlarda Apple'ın sesli asistanı Siri, benzeri sesli komut çözümü Cortona yeni telefonda yüklü olarak gelecek.

  • 5
  • 5
Bu bilgisayarın 5 farklı yüzü var
Bu bilgisayarın 5 farklı yüzü var

Toshiba, taşınabilirlik için tasarlanan ve günümüzün kullanıcılarının gereksinim duyduğu esnekliğe sahip iki yeni 29.5 cm (11.6") ekranlı Satellite notebook'un piyasaya sürüleceğini IFA'da duyurdu.
Toshiba'nın ilk dönüştürülebilir 29.5 cm (11.6") ekranlı cihazı Satellite L10W-B, tek bir cihazda içeriklerin farklı şekilde kullanılabileceği beş farklı moda sahip. Satellite CL10-B tek bir seyahat-dostu notebook taşıyarak bulut üzerindeki dosyalara erişebilme ve kaydedilme özgürlüğü sunuyor. Öğrenciler için ilk notebook olarak kullanılmak veya uygun fiyatlara eşlikçi bir cihaz edinmek isteyenler için ideal yeni Satellite modelleri kullanıcıların yaşam tarzına uyum sağlıyor.

BİZE ULAŞIN