Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Günün en çok okunan 20 haberi

 • 1
 • 20
Günün en çok okunan 20 haberi
Günün en çok okunan 20 haberi

Meclis Başkanvekili Ahmet Aydın, Doğu ve Güneydoğu'da terör örgütüne yönelik yapılan operasyonlar ile ilgili TBMM'de açıklamalarda bulundu.

Uluslararası anlaşmaların görüşüldüğü Meclis Genel Kurulu'nda oturumu yöneten Meclis Başkanvekili Ahmet Aydın, Doğu ve Güneydoğu'da yaşanan terör operasyonları nedeniyle bazı milletvekillerinin kürsüde yaptıkları konuşmalar esnasında kullandıkları ifadelere tepki göstererek, milletvekillerini anayasa ve içtüzüğe uygun konuşmaya davet etti.

 • 2
 • 20
Günün en çok okunan 20 haberi
Günün en çok okunan 20 haberi

PYD Eş Bakanı Salih Müslim'in, BM temsilcisi Mistura'nın özel ekibiyle gizlice görüştükleri ortaya çıktı.

Cenevre toplantısının başladığı gün, son ana kadar davet bekleyenPYD Eş Bakanı Salih Müslim'in perşembe günü BM temsilcisi Mistura'nın özel ekibiyle gizlice bir araya geldikleri ortaya çıktı.

O görüşmede PYD'ye "Cenevre toplantılarının ikinci etabında olacaksınız" sözü verildiği öğrenildi.

 • 3
 • 20
Günün en çok okunan 20 haberi
Günün en çok okunan 20 haberi

Güneydoğu'da yaşananlar için devleti suçlayan Mahsun Kırmızıgül, Ahmet Kaya'ya çatal atanların yanında olduğunu unutturmaya çalışıyor.

Güvenlik güçlerinin gerçekleştirdiği temizlik operasyonlarının ardından PKK'nın köşeye sıkışmasıyla birlikte "sözde barış" çağrısı yapan isimlerin arasına Mahsun Kırmızıgül de eklendi.

 • 4
 • 20
Günün en çok okunan 20 haberi
Günün en çok okunan 20 haberi

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Divan Kurulu toplantısında yaptığı konuşmalarda birbirinden önemli açıklamalar yaptı. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Mayıs ayında yapılacak başkanlık seçimlerinde aday olacağını açıkladı.

BIRAKMIYORUM, BURADAYIM"

Divan Kurulu toplantısında açıklamalarda bulunan Aziz Yıldırım, "Fenerbahçe'nin geleceğiyle ilgili konuşmak istiyorum. Bunu burada sizlere ilk defa anlatacağım. Mayıs ayında da bırakmıyorum, buradayım. Mayıs ayında sizlerin hazırladığı bütçeleri buraya getireceğiz. Fenerbahçe bir karar aşamasına gelecek. Amatör şubeler Fenerbahçe'nin bir yüküdür. Basketbolun masrafı 20 milyon avro, voleybol açık veriyor, masa tenisi açık veriyor, yüzme açık veriyor. Dokuz branş açık veriyor. Artık Fenerbahçe camiasının karar verme noktası geldi. Bu kararı genel kurul verecek." dedi.

 • 5
 • 20
Günün en çok okunan 20 haberi
Günün en çok okunan 20 haberi

Beykoz Devlet Hastanesi Başhekimi Süleyman Erdoğdu: Mustafa Koç'a her branştan uzmanlarımız müdahale etti. Herkes teyakkuza geçti. Ne gerekiyorsa yapıldı ve tıbben gereken her şey de sağlandı

Kalp krizi nedeniyle geçen hafta yaşamını yitiren Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç (56) rahatsızlandığında, ilk götürüldüğü Beykoz Devlet Hastanesi'nin Başhekimi Süleyman Erdoğdu, o gün yaşananları SABAH'a şöyle anlattı: "Mustafa Koç'un başında her branştan uzman vardı. Kalbi çalıştırmak için kasıktan damar yolu açıldı, akciğerlerine oksijen verildi. Amerikan Hastanesi doktorları dahi elimizde o cihazların olmasına şaşırdı. Acil müdahalenin ardından Koç, helikopterle Amerikan Hastanesi'ne götürüldü. Ancak kurtarılamadı."

CİHAZLARA ONLAR DA ŞAŞIRDI

İşadamı Koç, Kanlıca'daki evinde 21 Ocak'ta kalp krizi geçirdi. Ambulansla Beykoz Devlet Hastanesi'ne getirilen Koç'u hayatta tutmak için hastane doktorları büyük çaba gösterdi. Amerikan Hastanesi de bu çaba için daha sonra hastaneye bir teşekkür mesajı gönderdi. Başhekim Süleyman Erdoğdu da, Mustafa Koç'un hastaneye getirilişini ve yaşananları SABAH'a anlattı...

 • 6
 • 20
Günün en çok okunan 20 haberi
Günün en çok okunan 20 haberi

ABD Donanmasında deniz yüzbaşı olarak görev yapan Michael Misiewicz'e, donanmaya ait bazı gizli bilgileri sızdırdığı gerekçesiyle 40 ay hapis cezası verildi.

ABD'nin San Diego şehrindeki federal mahkemede görülen davada "donanmada rüşvet iddiaları" çerçevesinde ifade veren deniz yüzbaşı Misiewicz, "rüşvet, lüks otel masrafları, cinsel ilişkiye girdiği kişilerin parasının ödenmesi, Lady Gaga konseri bileti" gibi birtakım çıkarlar karşılığında "donanmaya ait gizli bilgileri sızdırmaktan" suçlu bulundu.

Misiewicz, donanmaya ait bazı gizli bilgileri sızdırdığı gerekçesiyle 40 ay hapis cezasına çarptırıldı.

 • 7
 • 20
Günün en çok okunan 20 haberi
Günün en çok okunan 20 haberi

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu hakkında, Cumhurbaşkanlığı makamı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı rencide eden sözleri nedeniyle Türkiye genelinde suç duyuruları yapılıyor. Tekirdağ'da aralarında AK Parti İl Başkanı Ahmet Akçay'ın da yer aldığı bir grup, Kılıçdaroğlu hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu. Edirne'de de aralarında AK Parti İl Başkanı İlyas Akmeşe'nin de yer aldığı bir grup Kılıçdaroğlu hakkında hakaretten şikayetçi oldu. AK Parti Çanakkale teşkilat yönetimleri ve üyeleri de suç duyurusu dilekçelerini savcılığa verdi.

BİZE ULAŞIN