Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Beyoğlu'nda dehşet! Husumetliler eğlence evinde karşılaştı...

Akıllara durgunluk veren olay gece saatlerinde Beyoğlu'nda yaşandı. 2 arkadaş anlaştıkları kadının evine eğlenmeye gitti. Evde başka kadın da vardı. O kadın da misaflerlerden habersiz eve bir erkek daha çağırdı. Eve sonradan gelen erkek diğerlerinin husumetlisi çıkınca ilk gelen grup, bu kişiyi ayağından vurdu. Şahıs, can havliyle 6 metre yükseklikteki evden aşağı atlayınca ayağı kırıldı. Öfkeli grup aşağı inip yaralı adamı tekrar dövdü ve mahalleli müdahale edince dövdükleri adamı alıp kaçtılar. Polis, evdeki iki kadını gözaltına aldı.

Beyoğlu'nda dehşet!  Husumetliler eğlence evinde karşılaştı...

Olay, Tophane Müeyyedzade Mahallesi Hoca Ali Paşa Aralığı Sokak'ta 22.00 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre, göre, ismi henüz öğrenilemeyen iki arkadaş, daha önceden tanıdıkları bir kadınla gece eğlenmek için anlaştı. Bir binanın 2'nci katında kiraladıkları dairede anlaştıkları kadın ve arkadaşıyla buluşan kişiler, eğlence amaçlı hazırlık yaparken, eve ismi henüz öğrenilemeyen bir erkek daha geldi.

Beyoğlu'nda dehşet!  Husumetliler eğlence evinde karşılaştı...

YARALIYI DA ALIP KAÇTILAR

Diğer kadının, arkadaşından habersizce anlaşarak eve davet ettiği kişinin, evdeki iki erkekle husumetli olduğunun ortaya çıkması üzerine kavga çıktı. Kavga sırasında, sonradan eve gelen kişi tabancayla sol ayağından vuruldu. Can havliyle pencereye koşan yaralı, kendini aşağı attı. Yaklaşık 6 metre yükseklikten düşerek ayağını da kıran yaralı yerde yatarken, aşağı inen saldırganlar tarafından sokak ortasında dövüldü. Silah sesini duyarak dışarı çıkan mahallelinin müdahale etmesi üzerine, iki saldırgan yaralıyı da yanlarına alarak bir otomobille kaçtı.

Beyoğlu'nda dehşet!  Husumetliler eğlence evinde karşılaştı...

İKİ KADIN GÖZALTINA ALINDI

Mahalle sakinlerinin haber vermesi üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Daire içinde ve sokakta inceleme yapan polis, eşkali belirlenen saldırganların yakalanması için çalışmalara başladı. Yapılan incelemelerin tamamlanmasının ardından ismi henüz öğrenilemeyen iki kadın, ifadelerinin alınması için polis merkezine götürüldü. Kadınlar, polis aracına bindirilirken kendilerini görüntüleyen basın mensuplarına küfür ederek, parmaklarıyla işaret yaptı.

SON DAKİKA