Türkiye'nin en iyi haber sitesi

kataloğu 17 Ocak 2020 ile dev indirimleri kaçırmayın! Bu hafta BİM'de indirimli hangi var?

Yeni haftanın büyük bir merakla beklenen BİM aktüel kataloğu yayınlandı ve bugün itibari müşterilerin satışına sunulacak. Bilindiği gibi, kataloğun hafta başında paylaşılmasının ardından, 'BİM 17 Ocak aktüel kataloğunda hangi ürünler var?' sorusu arama motorları üzerinde en çok yanıtı merak edilenler arasında dikkat çekiyor. Bu haftanın kataloğunda oldukça çeşitli ürünler bulunurken teknoloji indirimleri adeta göz kamaştırıyor. Zira, indirimli teknoloji ürünleri arasında, HP Notebook ve HP Wi-Fi yazıcı dikkatleri üzerine çekiyor. Öte yandan, Kumtel dikey ısıtıcı ile Philips erkek bakım seti de tüketiciler tarafından tercih edileceğe benziyor.

Sayfayı aşağıya doğru kaydırarak, ev ekonomisi, kışlık giysi ve teknoloji fırsatlarını da kapsayan BİM 17 Aralık kataloğu hakkında bilgi edinebilir, indirimli ürünleri tam liste olarak görüntüleyebilirsiniz.

BİM aktüel ürünler kataloğu 17 Ocak 2020 ile dev indirimleri kaçırmayın! Bu hafta BİM'de indirimli hangi aktüel ürünler var?

17 Ocak 2020 Cuma, yani bugün raflarda müşterilere satışa sunulacak olan BİM aktüel kataloğu oldukça merak ediliyor. Kurumun resmi internet sitesi üzerinden BİM 17 Ocak kataloğu tam liste halinde paylaşılmıştı. İlgili kataloğun belli olması neticesinde vatandaşlar da 'Bu hafta BİM'de hangi indirimli aktüel ürünler var?' sorusuna cevap aranıyordu. Haftanın listesinde birbirinden cazip teknoloji fırsatları dikkat çekerken, ev ekonomisi ürünleri açısında da çeşitler bulunuyor. Öyle ki, haftanın ürünü ise hiç şüphesiz HP Notebook olarak öne çıkıyor. Bunun yanında, taşınabilir mikrofonlu bluetoth speaker, akıllı saat ve HP Wi-Fi yazıcı da oldukça tercih edileceğe benziyor.

İşte, BİM 17 Ocak 2020 aktüel ürünler kataloğu listesi...

BİM aktüel ürünler kataloğu 17 Ocak 2020 ile dev indirimleri kaçırmayın! Bu hafta BİM'de indirimli hangi aktüel ürünler var?

17 OCAK 2020 CUMA BİM AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞUNU GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN SAYFAYI AŞAĞIYA KAYDIRINIZ

BİZE ULAŞIN