Burçlara göre yılbaşı hediyesi önerileri

 • 1
 • 12
Burçlara göre yılbaşı hediyesi önerileri
Burçlara göre yılbaşı hediyesi önerileri

KOÇ


Enerjik, hareketli ve yerinde duramayan Koç burcu sevdiklerinize rahat bir koltuk veya terlik alarak mutlu edemeyeceğiniz kesin. Alacağınız hediyeler aktif yaşamlarını veya hayat enerjilerini desteklerse onları daha fazla sevindirecektir. Sevdikleri sporu destekleyen ürünler, bisiklet, motorsiklet veya araba tutkunu Koç burcu için bu tarz hediyeler bularak uzun zaman heyecan duymalarını sağlayabilirsiniz. En güzeli ise daha önce görmedikleri, ruhu canlı yerlere yapacakları geziler veya seyahatler olacaktır. Zira, hediyesini aldıktan sonra, ilk sorusu "Eee! Şimdi ne yapıyoruz?" olacaktır. Macera sporları veya içlerindeki maceracı ruhu besleyen ilgi alanlarına yönelik aktiviteler Koç burcu sevdiklerinizi sevindirebilir. Marka meraklarını da unutmayalım. Diyelim ki, maceracı ruhuna hitap etmek istemiyorsunuz, o zaman marka kıyafetler veya aksesuarlar imdadınıza yetişebilir. Merak etmeyin, Koç burcu sevdikleriniz hediyelerini sevseler de sevmeseler de onlara eşlik ettiğiniz ve onların yüksek enerjilerine uyum sağladığınız için dünyanın en mutlu insanı olacaklardır

 • 2
 • 12
Burçlara göre yılbaşı hediyesi önerileri
Burçlara göre yılbaşı hediyesi önerileri

BOĞA

Boğa burçları evlerine, evdeki konforlarına ve ailelerine düşkündür. Dolayısıyla evde rahat etmelerini sağlayacak her hediye tercih listenizde yer alabilir. Rahat koltuklar, yastıklar, terlikler, yumuşak ve sağlıklı çoraplar, masaj aletleri, banyo esansları, sauna veya masaj seansları, değişik mutfaklara ait yemek kitapları, topraktan veya ağaçtan yapılmış mutfak gereçleri, yemek yapımında kullanabileceği egzotik baharatlar, değişik aromalı çaylar uygun birer hediye olabilir Boğa sevdikleriniz için. Boğa burçları kaliteyi de önemserler. Dolayısıyla deri cüzdanlar, çantalar, kalemler veya şık eşarplar ilgilerini çekebilir. Eğer dışarıda bir akşam planlıyorsanız, samimi ve Boğa sevdiklerinizle ilgilenebileceğiniz bir ortam olmasına özellikle dikkat etmelisiniz. Her şey dahil tatil programları da karşınızdaki kişinin konforunu tam anlamıyla sağlayacağı için vazgeçilmez seçenekleriniz arasında olabilir. Sizi sizin kadar düşünen Boğa burcu sevdikleriniz, onu mutlu etmek için bu kadar zahmet ettiğinizi görüp dünyanın en mutlu insanı olacaktır.

 • 3
 • 12
Burçlara göre yılbaşı hediyesi önerileri
Burçlara göre yılbaşı hediyesi önerileri

İKİZLER


Eğlenceli, keyifli, şakacı, hayattan zevk almasını bilen ve oldukça akıllı bir burca mensup olan İkizler insanları, aynı zamanda çok konuşkan ve çoğunlukla çocuksu olabilirler. Bu burca ilgi çekici oyunlar, puzzle, kitap ve bilgilerini artırabilecekleri özel dergiler alabilirsiniz. Yeni teknoloji telefonlar, bilgisayarlar, tabletler, müzik dinlemelerini sağlayacak surround sistemler, iPod, web kameraları vb, ilgilerini çeken konularda eğitimler, astrolojik kitaplar vb. de diğer alternatifler arasında olabilir. Aynı zamanda arkadaş grubunu toplayarak scrable, satranç vb. akıllarını kullanabilecekleri oyunlar oynayabilirsiniz. Kitap fuarına, konsere, tiyatroya gitmek gibi aktiviteler düzenlemek de bir hediyenin yapamadığını yapabilir bir İkizler burcunda. İkizler burcu sevdikleriniz, onu mutlu etmek için katlandığınız bunca zahmeti unutmayacak, size olan sevgisi daha da artacaktır.

 • 4
 • 12
Burçlara göre yılbaşı hediyesi önerileri
Burçlara göre yılbaşı hediyesi önerileri

YENGEÇ


Evi ve ailesi ön planda olan Yengeç burcu insanları, evlerinde kendilerini rahat ettirecek veya geçmişle bağlarını koparmamalarına yardımcı olacak hediyeler almaktan bir o kadar hoşlanır. Yatak örtüleri, yastıklar, nevresim takımları, battaniyeler, yeni perdeler, albümler, evde huzurlu bir aydınlanma sağlayabilecek abajurlar ve ev konforunu ya da evde samimiyeti arttıracak her şey hoşuna gidecektir. Yengeç burcu tanıdığınıza arabasında ailesini hatırlatan resim çerçeveleri, üzerinde hatıra fotoğrafları taşıyan kahve fincanları vb. aksesuarlar da alabilirsiniz. Eğer bir aktivite veya akşam yemeği planlıyorsanız, samimi ve sevgi dolu bir atmosfer olmasına özen göstermelisiniz. Romantik müzik, loş bir ortam, mumlar, hatta şömine, keyifli vakit geçirmesini sağlayacaktır. Ailesini veya ailesi kadar yakın gördüğü arkadaşlarını bir araya toplayarak düzenleyeceğiniz organizasyonlar da yüzünün gülmesini sağlayabilir.

 • 5
 • 12
Burçlara göre yılbaşı hediyesi önerileri
Burçlara göre yılbaşı hediyesi önerileri

ASLAN

Hediye alırken aldığınız kişinin bir kral ya da kraliçe olduğunu unutmamalısınız. Ne aldığınız elbette önemli ama olayı öylesine geçiştirmemeniz de oldukça önemli. Alacağınız hediyenin, başkalarının gözünde Aslan burcu sevdiklerinizin imajına zarar vermemesi önemlidir. Dolayısıyla seçtiğiniz hediyeler karşınızdaki kişilerin imajını da güçlendirmeli. Pahalı saatler, çantalar, cüzdanlar, ayakkabılar, mücevherler ya da gösterişli takılar (tabii bütçeniz varsa) kendilerini önemli ve mutlu hissetmelerini sağlayacaktır. Marka makyaj malzemeleri ve kıyafetler, şamdanlar, parlak dekoratif objeler, kristal bardaklar da iyi alternatifler arasında yer alır. Eğer birlikte bir yemek planlıyorsanız, seçtiğiniz mekan ışığını yansıtabileceği, gözlerin üzerinde toplanacağı şık bir yer olmalı. Unutmayın, yanınızda bir kral veya kraliçe taşıyorsunuz, ona göre bir yer seçmelisiniz. Aslan burcu sevdikleriniz, onu mutlu etmek için bu kadar zahmet ettiğinizi görüp dünyanın en mutlu insanı olacaktır.

 • 6
 • 12
Burçlara göre yılbaşı hediyesi önerileri
Burçlara göre yılbaşı hediyesi önerileri

BAŞAK


Planlı, titiz ve temiz bu burç insanları daha pratik ve işlerine yarayacak hediyeler almaktan hoşlanır. Bu kişi bir erkekse arabası için bir oto halısı, ayakkabı temizleme seti, kitap rafı, ayakkabılık, ajanda, fonksiyonel bir cüzdan ya da kravat tercih edebilirsiniz. Hediye alacağınız kişi Başak burcu kadınıysa, canlı çiçekler, hatta ev bitkileri, kişisel bakımları için kullanabilecekleri araçlar, kremler, kokular, şampuanlar, sabunlar, temizlik setleri, doğa manzaralı resimler, gardırop veya banyo, mutfak dolap içi düzenleyicileri ilgisini çekecektir. Evcil hayvanlarla ilgilenmek ruhen Başak burçlarına iyi gelir ama sormadan almamakta fayda vardır. Başak burcu sevdikleriniz, onu mutlu etmek için bu kadar zahmet ettiğinizi görüp dünyanın en mutlu insanı olacaklardır.

 • 7
 • 12
Burçlara göre yılbaşı hediyesi önerileri
Burçlara göre yılbaşı hediyesi önerileri

TERAZİ


Kendilerine özgü zevkleri olan insanlardır. Aldığınız hediyeyi çabuk beğenmeyecekleri kesin ancak siz bunu asla anlayamazsınız. Zira o kadar zahmet edip düşünmeniz onlar için en büyük hediyedir, size olan hayranlıkları ve sevgileri her türlü artacaktır. Ancak, yine de zevklerine uygun seçim yapmak gerekirse, genel tarzlarına, renk seçimlerine uygun dekoratif objeler, aksesuarlar, kıyafetler onlar adına keyifli seçimler olabilir. Uyum, harmoni ve duyarlılık insanı olan Terazi burçları; eldiven, kemer, çanta, parfüm, fular, kolye, yüzük, mücevher (pahalı olması şart değil!), çakmak vb. tamamlayııcı aksesuarları sizin zevkinize göre alınmış kıyafetlere tercih edecektir. Yaşadıkları yere uyması koşuluyla elegant resimler, tablolar, posterler, aynalar veya diğer dekoratif objeler de hediye alternatiflerinizden olabilir. Aslında, kendine ait zevki olması itibariyle onlara vereceğiniz hediye çekleri hatta birlikte yapacağınız alışverişler Terazi tanıdığınızı çok sevindirebilir. Davetler, sergiler, fuarlar, konserler, sinema, tiyatro vb. Terazi burcu insanının ilgisini çeker. Dolayısıyla bu tür katılımlara olanak sağlamanız veya romantik bir yemek ve akşam her Terazi'nin uzun zaman hatırlayacağı türden bir hediye olabilir. Terazi burcu sevdikleriniz, onu mutlu etmek için katlandığınız bunca zahmeti her zaman hatırlayacak, size olan sevgisi daha da artacaktır.

BİZE ULAŞIN