Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Eminönü ve 'deki yoğunluk havadan görüntülendi

Bugün Eminönü ve bölgesindeki araç ve insan trafiği şaşkına çevirdi. Uzun süredir sakin olan bu yerlerde "iğne atsan yere düşmüyor" dedirten kalabalık oluştu. Koronavirüs salgınının ülkemizde ilk görüldüğü günden bu yana ısrarla 'evde kal' çağrısı yapılıyor. Son iki gündür 'un bazı bölgelerinde vatandaşların bu çağrılara uymayarak sosyal mesafe kuralını da hiçe saydığı görüldü.

Eminönü ve Karaköy'deki yoğunluk havadan görüntülendi

'da 4 günlük sokağa çıkma kısıtlanmasının ardından insan ve araç trafiğindeki artış sürüyor. Bir süredir boş görüntülerinin gözlendiği ve Eminönü Meydanlarında yoğunluk oluştu. Birçok noktada trafik sıkışıklığı yaşanırken, geçtiğimiz hafta boş olan çevre otoparklarda doldu. Bölgedeki artan insan ve araç trafiği havadan görüntülendi.

Eminönü ve Karaköy'deki yoğunluk havadan görüntülendi

'da sokağa çıkma kısıtlanmasının ardından bir anda cadde ve sokaklarda insan ve araç trafiği artmış durumda. Geçtiğimiz hafta içinde oldukça boş olduğu görülen Eminönü ve Karaköy bölgelerinde de durum farklı değil.

Eminönü ve Karaköy'deki yoğunluk havadan görüntülendi

PERŞEMBE PAZARI GÜN BOYU ÇOK YOĞUNDU

'un en yoğun trafiğine sahip Karaköy bölgesinde, salgınla birlikte adeta sessizliğe gömülmüştü. Ancak son iki günde boş sokaklar yerini insan ve araç trafiğine bıraktı. Daha önce bomboş olduğu görülen Perşembe pazarında zaman zaman uzun araç kuyrukları oluştu.

Eminönü ve Karaköy'deki yoğunluk havadan görüntülendi

EMİNÖNÜ'NDE OTOPARKLAR DOLDU

Eminönü bölgesinde de durum çok farklı değil. Koronavirüs salgının başlamasıyla birlikte adeta insan görmenin zor olduğu bölge yavaş yavaş eski günlerine dönmeye başladı. Bölgede daha önce boş kalan otoparklar bugün otomobillerle doldu. Otoparklarda yer bulamayan vatandaşlar araçlarını yol kenarlarını park ettiler.

SON DAKİKA