Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Evde köpeğine işkence eden şahıs gözaltına alındı

Esenyurt'da korkunç olay! Bir dairede Filistin uyruklu kişinin köpeğine işkence ettiği ihbarını alan polis, verilen adrese operasyon düzenledi. Ekipler, zile bastığında kapı bir süre açılmadı... Beklemenin ardından kapı açıldı ve içeri giren polis, karşılaştığı manzara karşısında şaşkına döndü. Evdeki köpeğin üzerinde yattığı yatak kanlar içerisindeydi. Şüpheli Mohammad K., gözaltına alındı. Köpek ise belediye tarafından koruma altına alındı.

Evde köpeğine işkence eden şahıs gözaltına alındı

Esenyurt'ta, evinde köpeğine işkence uygulayan Filistin uyruklu şahsa polis ekipleri tarafından baskın yapıldı. Baskında işkenceye uğrayan köpek yatağın üzerinde bulundu. Köpeğin yattığı yatak ise kanlar içerisindeydi...

Evde köpeğine işkence eden şahıs gözaltına alındı

İhbar üzerine bir adrese giden polis ekipleri, Filistin uyruklu bir kişinin evinde köpeğine işkence yaptığını tespit etti. Evde yapılan aramada uyuşturucu madde de ele geçirildi. Köpek koruma altına alınırken, Mohammad K. gözaltına alındı.

Evde köpeğine işkence eden şahıs gözaltına alındı

POLİSİ KAPIDA BEKLETTİ

Olay, Esenyurt Pınar Mahallesi'nde meydana geldi. Köpeğe işkence edildiğine dair ihbar alan Esenyurt İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri söz konusu adrese giderek Filistin uyruklu Mohammad K.'nın oturduğu dairenin kapısını çaldı. Bir süre kapıyı açmayan Mohammad K. polisin bekleyişi sonrası dairenin kapısını açtı.

Evde köpeğine işkence eden şahıs gözaltına alındı

KÖPEĞİN YATTIĞI YATAK KANLAR İÇİNDEYDİ

Eve giren polis ekipleri Mohammad K.'nin köpeğini bir odada yatak üzerineyken buldu. Köpeğin yattığı yatağın üzerinde kan izleri gören polisler diğer odalarda arama yaptı. Evde aramayı devam ettiren polis ekipleri poşet içerisinde metamfetamin olarak adlandırılan uyuşturucu madde buldu. Polis ekipleri Mohammad K.'yı gözaltına alırken, köpek ise Esenyurt Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü tarafından koruma altına alındı.

SON DAKİKA