Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Bu benim yeğenim

Asena, yeğeniyle Nişantaşı turu yaptı. City's'de görüntülenen ünlü dansöz, "Şimdilik yeğenimle hasret gideriyorum" dedi.


ASENA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Böyle haber mutlu eder

Kenan İmirzalıoğlu, ayrıldığı iddia edilen İzmirli manken sevgilisi Özge Akbulut'la Nişantaşı'nda düzenlenen bir partiye el ele katılarak dedikoduları yalanladı. Ünlü oyuncu, 'Ezel' dizisinin Macaristan'da gördüğü büyük ilgi içinse, "Böyle haberler bizi çok mutlu ediyor" dedi.


KENAN İMİRZALIOĞLU FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Cem'in özeline karışamam!

Cem Yılmaz'ın TİM'de oynadığı 'CM101MMXI' adlı gösterisi önceki akşam ünlü akınına uğradı. Başarılı şovmeni izlemeye giden Kenan Doğulu, gösteriden önce Yılmaz'ı kuliste ziyaret etti. Cem Yılmaz'ın aldığı evlilik kararı ile ilgili kendisine soru sorulan Doğulu, "Cem Yılmaz'ın özel hayatına karışmam" dedi. Ünlü şarkıcı ayrıca Can Bonomo'nun Eurovision adaylığıyla ilgili düşüncelerini de belirtti, "Bonomo; genç, pırıl pırıl bir isim, ben radikal kararları severim. O yüzden olumlu olabilir" dedi. Ünlü şarkıcıya favorisinin Atiye olduğu hatırlatılınca da, "Atiye kamuoyunun favorisiydi. Son anda sürpriz oldu. Seneye süper bir fikir olabilir" dedi.

 CEM YILMAZ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Artık daha kaliteli şarkılar yapacağım

Serdar Ortaç ve Özbek sanatçı Yıldız Usmanova; Usmanova'nın 'Bir Şans Dile' albümünde düet yaptıkları 'Diyemem'in klip çekiminde buluştu.


SERDAR ORTAÇ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Gizemli kalsın
 
Ortaç bu düetle ilgili "Yıldız'ın bir numaralı hayranıyım. Onun Ebru Gündeş, Sibel Can kıvamında sesi var. 'Bilsem ki' adlı parçamı okumasını isterim. Yakında yine düet yapabiliriz" dedi. Ortaç şarkı fabrikatörü olarak anılmasıyla ilgili şunları söyledi: "Kendimi şarkı sözü fabrikası olarak görmüyorum. Bu ruhumdan geliyor! Bundan sonra üretimimi kısmayacağım ama daha kaliteli parçalar yazacağım." Ortaç kumardan 2 milyon lira kazandığı iddialarıyla ilgili soruları da "Bununla ilgili kimi 'Yalan' diyor, kimi 'Doğru'. Dilimde tüy bitti aynı şeyleri konuşmaktan. Bırakıyorum artık, bu konu gizemli kalsın" diyerek geçiştirdi.

Serdar çok çalışkan!

Usmanova, Ortaç'la yaptıkları düetle ilgili "Serdar çok güzel okudu. Stüdyoda onun çalışkanlığını görünce şaşırdım. Kendisine iki-üç şarkı vereceğim. Onunla Orta Asya'da konser vermek isterim" dedi.

Magazin gündeminden başlıklar

Hülya intikam almaya çalışırsa çok yorulur

Çilingiroğlu, eski eşi Hülya Avşar’ın kendisinin 19 yıl önce beraberlik yaşadığı Şebnem Dinçgör’ün yeni boşandığı işadamı Mehmet Dereli’yle flörtünü yorumladı.

Kaya Çilingiroğlu eski eşi Hülya Avşar’ın kendisinin de 30 yıllık arkadaşı olan iş adamı Mehmet Dereli ile flört etmesine şaşırmadığını söyledi. Durumu doğal karşıladığını söyleyen Çilingiroğlu, “Burada beni ilgilendiren bir konu olduğunu düşünmüyorum. Oğlum Kaya bile artık okula başlayacak. Çok uzun zaman geçti. Bu kadar zaman sonra Hülya’nın hayatına giren kişinin bana sorulmaması gerek. Mehmet Dereli’yi 30 yıldır tanıyorum. Hülya ile flört edebilirler, olabilir” dedi.

Dereli ile geçen hafta Paper Moon’da aynı masada yemek yedikleri bilinen Çilingiroğlu, “Mehmet Dereli’nin Hülya Avşar ile ilişki yaşaması sizin dostluğunuzu etkiler mi?” sorusuna “Mehmet Dereli benim öyle kadim dostum falan değil. Herkes her şeyi yapabilir. Beni ilgilendirmez ama Mehmet Dereli’yi yeni değil, çok uzun zamandır tanırım” dedi.

Mehmet Dereli ile Hülya Avşar’ın sürpriz flörtü Kaya Çilingiroğlu’nun geçmişte Dereli’nin eski eşi Şebnem Dinçgör ile yaşadığı ilişkiyi akıllara getirdi. O dönem Hülya Avşar’dan ayrılan Çilingiroğlu ile bir süre manken Şebnem Dinçgör ile 1993 yılında aşk yaşamıştı. Çilingiroğlu “Avşar’la ilgili sizinle geçmişte ilişki yaşadığı için Şebnem Dinçgör’ün şimdi yeni boşandığı eşiyle flört ederek ondan intikam almaya çalıştığı şeklinde yorumlar yapılıyor. Bu konuda ne düşünüyorsunuz” sorusuna “Aman ne intikamı! 1993 yılında Mehmet Bey ile Şebnem Hanım mı varmış? Neyin intikamı yani? Ayrıca millet benden böyle intikam almaya kalkarsa çok yorulur” diyerek esprili bir yanıt verdi. (Milliyet)
HÜLYA AVŞAR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

İstanbul'u kasaba sanıyordum

Reklam filmi çekimleri için Türkiye'de bulunan Megan Fox, ilk röportajını Saba Tümer'e verdi.

Fox, İstanbul'un büyüklüğü karşısında yaşadığı şaşkınlığı anlattı: Bu şehrin hiç böyle olacağını tahmin etmemiştim. Kasaba sanıyordum İstanbul'u. Ama burada büyük bir şehirleşme ve endüstri var. Her yerde çok bina var böyle beklemiyordum.
Megan Fox bu gece Beyaz Show'a konuk olacak.


MEGAN FOX FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!


Magazin gündeminden başlıklar

Duble sevinç!

Tuba Büyüküstün ikizlerine kavuştu! Onur Saylak'la evli olan ünlü oyuncu, önceki gece saat 03.00'te Fulya Acıbadem Hastanesi'nde doğum yaptı. İki kız bebek dünyaya getiren Büyüküstün, kızlarına verecekleri isimleri açıklamadı.


TUBA BÜYÜKÜSTÜN -ONUR SAYLAK FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BİZE ULAŞIN