Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Sürpriz aşk mı?

Oyuncu Caner Kurtaran ile 'Şikeci' şarkısıyla ünlenen Melis Filiz'in sosyal medyaya yer alan fotoğrafları akıllara şu soruyu getirdi: "Sürpriz bir aşk mı doğuyor?"

Magazin gündeminden başlıklar

Kaçış bitti

Reasürans aşıkları! Mehmet Ali Erbil'in eski eşi Tuğba Coşkun'la, Sezen Aksu'nun ex aşkı, işadamı Önder Fırat'tan açılım! İlişkilerini 10 Ocak 2010'dan bu yana gözlerden uzak yaşayan çift, artık ilişkilerini gizleme gereği duymuyor.

Ne konuşacağız?

Çift,önceki gün Nişantaşı Reasürans'taki Zanzi Bar'da dostlarıyla yemek yedi. Çıkışta Tuğba Coşkun, yeni kararlarını şu sözlerle açıkladı: "Artık hiçbir şey gizlemiyoruz, her şey ortada. Dolayısıyla konuşmaya da gerek yok sanırım!"

Magazin gündeminden başlıklar

Ev halim çok kötü

Şarkıcı Fatih Ürek, önceki akşam Astoria AVM'de görüntülendi. Eşofmanının altına giydiği UGG botlarıyla oldukça rahat bir görüntü sergileyen Fatih Ürek, "Çocuklar, bu benim ev halim. Aman n'olur kötü bir şey yazmayın!" dedi.

FATİH ÜREK FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Adım adım kocaya yaklaşıyor

Oyuncu Öykü Çelik, önceki akşam Astoria'daydı. Adı hep Tolga Karel ile birlikte anılan Çelik, "Hep beni Tolga ile yazıyorlar. Ama ondan sonra hayatıma iki kişi girdi. 2012 benim için daha iyi geçecek. Her seferinde kocaya bir adım daha yaklaşıyorum" dedi.

Magazin gündeminden başlıklar

Kimseyle küs değilim mesajı

Hülya Avşar, 2012'yi barış yılı ilan etti! Avşar, "Kimseyle küs değilim, kimseyle sorunum da yok!" dedi. Ünlü sanatçının bu sözleri, bu yıl kavga ettiği Tarkan'a uzatılmış bir zeytin dalı olarak yorumlandı.

HÜLYA AVŞAR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

İşte Ersin'in gerçek aşkı

Oyuncu Gülferi Sarıgül'le adı anılan Ersin Korkut, gerçek sevgilisiyle görüntülendi.

BKM Mutfak'ın sevilen oyuncularından Ersin Korkut, özel hayatıyla geçtiğimiz haftaya damga vurdu. Saklambaç'ın haberine göre; adının birlikte anıldığı Gülferi Sarıgül'ün "Onunla birlikte olacağıma köprüden atlarım" açıklamaları karşısında suskun kalan Korkut, İzmir'de yeni sevgilisiyle görüntülendi. Ersin Korkut, aşkının adını söylemedi.

Magazin gündeminden başlıklar

2012'nin çiftleri

Geçtiğimiz yıl Hollywood birçok ünlü ismin arasında yeşeren aşka şahit oldu. Şimdi dünya 2012 yılında bu çiftlerin neler yapacağını takip edecek

OLIVIA WILDE/JASON SUDEIKIS
Bir aydır birlikte olan oyuncu çift, daha şimdiden evlilikten bahsediyormuş! Her ikisinin de ismi çapkına çıkmış olmasına rağmen, yakın çevrelerine ciddi bir ilişki yaşamak istediklerini söyleyen ikili, yeni yılda birlikte yaşamayı planlıyormuş.

ZOE SALDANA/ BRADLEY COOPER
2011'in en sürpriz birlikteliklerinden biri Zoe Saldana ve Bradley Cooper'ınki... 'The Words' isimli filmin setinde tanışan ünlü çift, birlikte çok mutlu olduklarını ve beraber yaşamak için ev bakacaklarını söylüyormuş!

BLAKE LIVELY/ RYAN REYNOLDS
İki aydır birlikte olan Blake Lively ve Ryan Reynolds, New York'ta beraber yaşamaya başladı. Hollywood'un en ünlü isimleriyle flört eden Lively, Reynolds'ta aradığı her şeyi bulduğunu ve mutlu bir birliktelikleri olduğunu söylüyormuş.

JENNIFER ANISTON/ JUSTIN THEROUX
YeDi aydır birlikte olan çift, Hollywood'un en popüler ikililerinden biri oldu. Aniston'ın popülaritesi sayesinde her adımları takip edilen çift, bu yıl evlenmeyi planlıyor. Aniston, yakın çevresine artık çocuk istediğini dile getiriyor.

EVA MENDES/ RYAN GOSLING
Film setinde tanışan ve üç aydır birlikte olan Eva Mendes ve Ryan Gosling, uyumlarıyla dikkat çekiyor. Gosling, yakın çevresine Mendes'e aşık olduğunu ve bu yıl evlenmeye kendisini hazır hissettiğini söylüyor.

BİZE ULAŞIN