Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Ergen-Şehrazat buluşması

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen; bayramın ilk günü, bir dönem arası bozuk olduğu Şehrazat'ı, üç çocuğuyla birlikte, Sarıyer'deki evinde ziyaret etti. Şehrazat'ın evinde yaklaşık iki saat kalan Gülben Ergen, ünlü söz yazarıyla bol bol hasret giderirken, çocukları da evin bahçesinde oyun oynadı.

Magazin gündeminden başlıklar

Ozan nerede Gülşen orada

Ozan Çolakoğlu'nun da yer aldığı Ajda Pekkan konserini izlemeye Gülşen de gitti. Ünlü popçu, konseri yakın arkadaşı Tuğba Coşkun'la beraber izledi.

Magazin gündeminden başlıklar

'Koca Kafa'lı sevgili

Oyuncu Evrim Akın'ın bir süredir birlikte olduğu sevgilisinin; bir dönem sunuculuğunu yaptığı 'Koca Kafalar' adlı programın oyuncularından Berk Tokay olduğu ortaya çıktı. Sevgililer önceki gün Marrakech'te birlikte görüntülendi. İlk kez objektiflerden kaçma gereği duymayan sevgililer, gün boyunca bol bol güneşlenip denize girdi.

Magazin gündeminden başlıklar

'Kaçtılar' yazmayın!

Çağla Kubat, İtalyan sevgilisi Jimmy Diaz ile Alaçatı'da yürürken görüntülendi. Diaz, fotoğraflarının çekildiğini fark edince Kubat'tan ayrıldı. Kubat da gazetecilere, "Bakın size poz veriyorum; 'Kaçtılar' yazmayın" dedi.

Magazin gündeminden başlıklar

Ağır sevgili

Türkiye eski güzeli Merve Büyüksaraç, tüm güzelliği ile Bodrum'da arz-ı endam etti. Göbekli sevgilisi ise locadan kalkmadı.

Merve Büyüksaraç ile sevgilisi Nurettin Kutlu da tatil için Bodrum'u tercih etti. Türkbükü Kuum Otel'de deniz keyfi yapan ünlü manken, güzelliğiyle gözleri kamaştırdı. Merve Büyüksaraç, tüm gün deniz keyfi yaparken; göbekli sevgilisi de bir an olsun locadan ayrılmadı. (AYDIN HAMZA/SAKLAMBAÇ)

Magazin gündeminden başlıklar

Süper kriz!

Ajda Pekkan'ın Billionaire Clup'teki konseri; krize dönüştü.

Süperstar; 200 bin TL aldığı konserde 'Playback yaparım' dedi. Yetkililer rest çekince de şarkılarını canlı söyledi.

Sosyete, önceki akşam Bodrum'daki Billionaire Clup'te buluştu. Ajda Pekkan'ı dinlemek için mekana akın eden sosyete, kişi başı 500 TL ödedi. Yaklaşık 2 saat sahnede kalmak için 200 bin TL aldığı söylenen Süperstar'ın konser öncesindeki kaprisleri ise yetkililerin tadını kaçırdı. Ajda Pekkan, "Playback yaparım" diye ısrar etti.

AJDA BUNU HEP YAPIYOR!
Günlerdir bu konser için hazırlandıklarını söyleyen yetkililer ise Süperstar'a rest çekti. Ajda Pekkan da çaresiz kalınca; şarkılarını canlı okudu. 64 yaşındaki Süperstar, geçen ay Turkcell Kuruçeşme Arena'daki konserinde de playback yapınca hem vatandaşın hem de meslektaşlarının tepkisini çekmişti. (AYDIN HAMZA/SAKLAMBAÇ)

Magazin gündeminden başlıklar

Oğlunu bırakmak istemiyormuş

Oscar'lı oyuncu Natalie Portman, oğlu Aleph'i bırakamadığı için gelen senaryo tekliflerini çok ince eleyip sık dokuyormuş. Portman, oğlunu bırakmasına değecek işlerde yer almak istiyormuş.

BİZE ULAŞIN