Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Mustafa Cem Burnaz ilk kez görüntülendi

Mutlu evliliklerini sürdüren Selin Denizli ve Abdullah Burnaz çiftinin bebekleri Mustafa Cem Burnaz, ilk kez Çeşme’de görüntülendi. Gün boyu plajda bebekleri ile oynayan çift, onun görüntülenmemesi için büyük çaba sarf etti. İki yıl önce aşklarını evlilik ile taçlandıran, ünlü teknik direktör Mustafa Denizli’nin kızı Selin Denizli ve iç mimar Abdullah Burnaz dört ay önce doğan bebekleri Mustafa Cem ile Çeşme’de tatil yapıyor. Hürriyet'in haberine göre; gün boyu Mustafa Denizli’nin sahibi olduğu Captain Suit Hotel’de olan çift bu kez Emre Ergani’nin sahibi olduğu Bobou’ya gitti. Akşamüstü Bobou’ya gelen ikili denize girmeyip bebekleri ile ilgilendi. Denizli ailesi bebekleriyle görüntü alınmaması için büyük çaba sarfetti.

Magazin gündeminden başlıklar

Sevgilisiyle tatilde

Ünlü sunucu ve oyuncu Ebru Akel ve sevgilisi Özer Sancak, Çeşme'de tatil yapıyor. Önceki akşam Alaçatı'daki Tapu restoranda baş başa yemek yiyen sevgililerin mutluğu gözlerinden okunurken Akel, gazetecilerin ilişkileri hakkındaki sorularını yanıtsız bıraktı.

EBRU AKEL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 

Magazin gündeminden başlıklar

Kır düğünü yapacak!

Nilgün Belgün önceki gün arkadaşlarıyla Nişantaşı'ndaki Casita'daydı. Yanında sevgilisi Bekir Ünlüataer olmayan oyuncu ilişkileri ve evlilik hakkındaki sorulara, "Aşkın yaşı olur mu. Hem gelinlik giyeceğim, hem de kır düğünü yapacağım" dedi.

NİLGÜN BELGÜN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Bir teselli ver

Burcu Kara'dan boşanan Buğra Gülsoy; Tuba Ünsal'la Ortaköy Anjelique'te eğlendi. Ünsal'ın sevgilisi Mirgün Cabas'ın olmadığı gecede keyifli dakikalar geçiren ikili, mekanı ayrı ayrı terk etti.

BURCU KARA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Benzemez kimse sana

Beşiktaşlı İbrahim Toraman, yaz başında tanıştığı, geçtiğimiz günlerde ise yollarını ayırdığı oyuncu Gülcan Arslan'la yeniden birlikte! Hızlı futbolcu, geçen hafta başka bir kadınla yemek yerken görüntülenince gazetecilere sinirlenmişti.

İBRAHİM TORAMAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 

Magazin gündeminden başlıklar

Süperstar markette

Ajda Pekkan, önceki gün Kuruçeşme'de, iki asistanı, şoförü ve köpeğiyle market alışverişindeydi. Yarım saat içinde alışveriş arabasını ağzına kadar doldurtan Pekkan'a alışverişte Kaniş cinsi köpeği Apple da eşlik etti. Alışveriş arabasını porselen mutfak eşyaları, içki şişeleri ve çok sayıda gıda malzemesiyle dolduran Pekkan'ın poşetlerini şoförü arabasına zor yerleştirdi. Süperstar, gazetecilerin sorularını yanıtlamadı.

AJDA PEKKAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

25 kilo verdi

Anadolu Holding'in veliahtı İzzet Özilhan ile evlenince mesleğini bırakan Yasemin Ergene, 25 kilo verdi. Geçtiğimiz aylarda anne olan ve kızı Emine'yi kucağına alan Yasemin Ergene kısa sürede eski formuna kavuşmuştu. Tatil fotoğraflarında bir hayli zayıfladığı dikkat çeken Ergene bunun sırrını şu sözlerle anlattı, "Hamileliğimde 55 kilodan 75'e çıktım. Doğum sonrası pilatese başladım. Hocam Serkan Tunç sayesinde 5 ayda eski formuma kavuştum. Tabi bir de hayatımdan ekmeği çıkarttım. Karpuzu peynirsiz tükettim. Şu an 50 kiloyum" dedi.

YASEMİN ERGENE FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BİZE ULAŞIN