Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Tuba istemezse duymaz

Tuba Ünsal- Mirgün Cabas çifti önceki akşam Karaköy Lokantası'ndaydı. Çift, gazetecileri fark edince mekanın kapısını kapattırdı. Tuba Ünsal, mekan çıkışı gazetecilerin "İlişkiniz nasıl gidiyor?" tarzındaki sorularını duymazlıktan geldi.

TUBA ÜNSAL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Hiçbir şey olmamış gibi

Dün dündür! Hüsnü Şenlendirici'nin katıldığı sünnet düğünü, barış ve kaynaşma gecesine döndü. Ünlü klarnetçi düğüne, Deniz Seki yüzünden evlerini ayırdığı eşi Nazire Hanım ve kızı Naz ile beraber katıldı.

HÜSNÜ ŞENLENDİRİCİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

DENİZ SEKİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

ECE GÜRSEL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Dolarla jest!

Bir ara sahneye çıkıp klarnetini konuşturan Hüsnü Şenlendirici'nin tepesinden aşağı dolarlar saçıldı. Bunu yapan kişi ise; kendisinden sonra manken Ece Gürsel'le aşk yaşadığı için küstüğü eski dostu İsmail Tunçbilek'ti.

Magazin gündeminden başlıklar

Azra'nın sörfle imtihanı

Eski Dünya Güzeli Azra Akın'ın 5 parmağında 5 marifet! Oyuncu, dansçı, jüri üyesi, model Azra; şimdi de sörfe başladı. Alaçatı'da bir hocadan ders alan Azra Akın, iki saat boyunca rüzgar ve denizle mücadele etti.

AZRA AKIN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Ne evet ne hayır

'Muhteşem Yüzyıl' dizisinin kadrosuna dahil olan Cansu Dere, önceki akşam Galata'da objektiflere takıldı. Şalvar tarzı elbisesiyle dikkat çeken Dere'nin keyfinin yerinde olduğu görüldü.

CANSU DERE FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

CEM YILMAZ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Konuşmadım, konuşmam

Kendisini görüntüleyen gazetecilere "İsterseniz poz vereyim" diyerek takılan ünlü oyuncu, "Cem Yılmaz baba oldu. Kendisine 'Hayırlı olsun' mesajı çektiniz mi?" sorusu üzerine bir anda ciddileşti. Dere, "Ben bu konularda şimdiye kadar hiç konuşmadım. Bundan sonra da konuşmam. O yüzden sorunuza ne evet, ne de hayır diyebilirim" dedi.

Magazin gündeminden başlıklar

Bu hiç de 'Şirin' olmadı

Ziynet Sali, adıyla dalga geçen Şirin Ediger'e Twitter'dan yanıt verdi.Ziynet Sali'nin konser afişini gören Şirin Ediger dün Twitter sayfasına "Salı günü Ziynet konseri varmış puhaha" yazmıştı.

Sali'den Ediger'e yanıt gecikmedi
Ziynet Sali bugün sayfasında "İnsanların isimleriyle dalga geçmek de hiç Şirin olmadı"  notunu düştü.  

Magazin gündeminden başlıklar

Eşi Özlem'i kurtardı

Özlem Yıldız, önceki akşam Arnavutköy Balıkçısı'nda doğum gününü kutladı. Yıldız, çıkışta "Kaç yaşına girdiniz?" sorularına yanıt vermek istemeyince, yardımına eşi Sinan Serter yetişti ve kendisini arabaya çağırdı.

ÖZLEM YILDIZ-SİNAN SERTER ÇİFTİNİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Bu ilk angut duası değil!

Berna Laçin, önceki gün Twitter'da "Herkese angut bir koca nasip olsun!" diye yazınca tepki çekmiş, o da attığı tweet'i; "Angut, tek eşli yaşayan ve eşinin ölümünü başucunda bekleyip sonrasında yasta kalan bir kuş" diye açıklamıştı. Oysa kadınlara angut gibi bir koca dileyen ilk kişi Berna Laçin değil! Yıldız Tilbe 2009 yılında, evleneceği erkeğin angut kuşu gibi olması gerektiğini söylemişti. Ünlü şarkıcı, bu dileğinin sebebini de şöyle açıklamıştı: "Bir kitapta okudum; angut kuşu, eşi ölünce ağlaya ağlaya ölürmüş. O kadar sadık yani... Benim de öyle bir eşim olmalı!"

BERNA LAÇİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

YILDIZ TİLBE FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BİZE ULAŞIN