Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

2010 benim için çok iyi geçti

Yeni yıla Caddebostan'daki açık hava konseriyle giren Hadise, "2010 benim için çok iyi geçti. Darısı 2011'in başına" dedi. Şubat ayında çıkaracağı yeni albümüne Gülşen'den sürpriz bir şarkı koyduğunu açıklayan seksi şarkıcı, "Gülşen'le enerjimiz süper tuttu. Bu konularda hiç kompleksim yoktur. İşiyle ön planda olan kişilerle çalışmayı seviyorum" diye konuştu.

HADİSE FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

GÜLŞEN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLATYIN!

"Hadise şarkılar yaptılar"
 
Hadise, yeni albümüyle ilgili şunları söyledi: "Çok değerli isimlerle çalıştım. Benim için hadise şarkılar yaptılar. Vokalist olarak kendimi bambaşka bir yere taşıdığımı hissediyorum." Hadise, eski sevgilisi Sınan Akçıl'la yeniden çalışıp çalışmayacağına dair sorulara da "Tabii ki çalışırım... Ben değişik aranjörlerle çalıştım. Benim için müzik her zaman müziktir" yanıtını verdi.

Magazin gündeminden başlıklar

Yeni yıla frikikle girdi

Paris Hilton yılbaşı eğlencesinde fena dağıttı, mini eteğinin azizliğine uğradı.

Yeni yıla Meksika'da girmeyi tercih eden skandallar kraliçesi Paris Hilton, sevgilisi Cy Waits'le mutluluk pozları vermeyi ihmal etmedi. Geceye son derece neşeli başlayan ve mini eteğiyle fotoğrafçıların gözdesi olan Hilton, ilerleyen saatlerde telefonunu kaybedince keyfi kaçtı. Uzun süre telefonunu arayan Hilton'un özel fotoğraflarının internete sızması ihtimaline karşı tedirgin olduğu iddia edildi.

İŞTE O FOTOĞRAFLAR

Magazin gündeminden başlıklar

Transparan Gülşen

Uzun süredir kabuğuna çekilen Gülşen, yılbaşı gecesinde Bursa Çelik Palas’ta sahne aldı. Seksi şarkıcı, mini tüylü eteği ve transparan kıyafetiyle 2011’e hızlı bir giriş yaptı.

GÜLŞEN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Küçük hayranı ile arasını düzeltti

Kurban Bayramı konserinde sahneye çıkardığı küçük hayranına "Vay küçük o..." dediği için çok eleştirilen İbrahim Tatlıses, yılbaşı akşamı Kıbrıs Kaya Artemis Otel'de olayı tatlıya bağladı. Ailesiyle birlikte İbo'yu dinlemeye gelen aynı kızı öpen Tatlıses de seyircilere "Bu küçük kız kim biliyor musunuz?" diye seslenerek, şunları söyledi:

İBRAHİM TATLISES FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

"O benim yavrum"

"Bu benim güya kötü söz sarf ettiğim kız. İnanabiliyor musunuz? Hâlâ benim konserlerimi takip ediyorlar, beni yalnız bırakmıyorlar. Bu kız benim yavrum, kızım."

Magazin gündeminden başlıklar

Memleketinde coştu

'Konuşamadığımız Şeyler Var' adlı yeni albümüyle adından söz ettiren Sıla, 2011'e memleketi İzmir'de girdi. Tanju Babacan imzalı kıyafetiyle beğeni toplayan Sıla, "İzmir'in bana ve albümüme uğur getireceğine inanıyorum. 2011'in ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Aşk, huzur, sağlık ve paralı geçsin" dedi.

SILA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Üç kişinin bildiği sır

Ünlü rock grubu Yüksek Sadakat’in bu yıl Eurovision’da Türkiye’yi temsil edeceğinin bir aydır belli olduğu ama bunun, grup üyelerine bile söylenmediği iddia edildi. Bu kararı, TRT’den sadece üç yetkilinin bildiği ama en yakınlarıyla bile paylaşmadıkları söyleniyor.

Yeni bir albüm çalışmasında olan Yüksek Sadakat grubu üyelerinin kararı duyduklarında çok şaşırdıkları ve heyecanlandıkları belirtiliyor. Grup, çarşamba günü düzenlenecek basın toplantısında, yarışmayla ilgili tüm soruları yanıtlayacağını açıkladı.

Yeni albümleri için bu hafta klip çekmeye hazırlanan Yüksek Sadakat, albümle ilgili çalışmalarını şimdilik askıya almak zorunda kaldı.

Magazin gündeminden başlıklar

Şafak Sezer'in itirafı

Şafak Sezer, reklamlardaki hemşire tiplemesi için aldığı tepkileri anlattı: "Kadın kılığına girmek istemiyordum. Bunu ekiple epey tartıştık. Çevremden gelen 'Şafak Sezer hemşire fantezisinin sonudur' eleştirileri haklı olduğumu kanıtladı. Ama en çok da hemşire sevildi"

ŞAFAK SEZER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BİZE ULAŞIN