Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'de dehşet anları! çalışanına bıçaklı saldırı

'de müşterisi ile otel çalışanı arasında kavga! Dehşet anları güvenlik kamerasına yansıdı... Şişli'de bir otel çalışanı otelde kalma süresi dolduğu müşterisini uyarınca tartışma çıktı. Odasını boşaltarak ayrılan müşteri bir süre sonra elinde bıçakla gelerek otelin önünde otel çalışanına saldırdı. Elindeki uzun bir sopayla kendini korumaya çalışan görevlinin bıçaklandığı, saldırganın koşarak kaçtığı anlar bir iş yerinin güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.

Şişli'de dehşet anları! Otel çalışanına bıçaklı saldırı

Olay 25 Temmuz günü cumhuriyet Mahallesinde saat 14.40'ta meydana geldi. İddiaya göre çalışanı otelde kalma süresi dolan müşterisi Abdülkadir A.'yı oteli boşaltması için uyarıda bulundu. Bir süre sonra otel çalışanı ile Abdülkadir A. arasında tartışma yaşandı.

Şişli'de dehşet anları! Otel çalışanına bıçaklı saldırı

BİR SÜRE SONRA ELİNDE BIÇAKLA GELDİ

Tartışmanın ardından Abdülkadir A. odayı boşaltarak otelden ayrıldı. Yaklaşık bir saat sonra elinde bıçakla gelen Abdülkadir A. o sırada dışarıda bulunan çalışanının arkasından yaklaşarak boğazına bıçak dayadı.

Şişli'de dehşet anları! Otel çalışanına bıçaklı saldırı

Saldırgandan kurtulan çalışanı otelin yanındaki nalbur dükkanına girdi. Abdülkadir A. çevredeki bir vatandaş tarafından sakinleştirilmeye çalışılırken dükkandan elinde sopa ile tekrar dışarı çıkan otel çalışanı kendisine bıçakla saldırmaya çalışan Abdülkadir A.'nın kafasına vurdu.

Şişli'de dehşet anları! Otel çalışanına bıçaklı saldırı

OTEL ÇALIŞANININ DEFALARCA BIÇAKLADI

İkili arasında arbede yaşanırken çevredeki vatandaşlar da kavgayı ayırmaya çalıştı. Arbede sırasında yere düşen çalışanı, Abdülkadir A.'nın peş peşe bıçak darbelerine maruz kaldı. Saldırgan olayın ardından koşarak kaçarken vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanan otel çalışanı ise yerden kalkamadı.

Şişli'de dehşet anları! Otel çalışanına bıçaklı saldırı

O ANLAR GÜVENLİK KAMERALARINA YANSIDI

Çevredeki vatandaşlar tarafından ilk müdahalesi yapılan çalışanı daha sonra ambulansla hastaneye götürüldü. Olay anı ise bir iş yerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

SALDIRI ANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

BİZE ULAŞIN