Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kent Konseyi’nden Vali Yerlikaya’ya Ziyaret

Giriş Tarihi: 24.3.2015 19:38 Güncelleme Tarihi: 24.3.2015 20:02
Gaziantep Kent Konseyi’nden Vali Yerlikaya’ya Ziyaret
Kent Konseyi Başkan ve Yürütme Kurulu üyeleri Gaziantep’te göreve başlayan Vali Ali Yerlikaya’yı ziyaret ederek başarı diledi.
Gaziantep’in sorunlarının dile getirildiği ziyarette Başkan Mehmet Aslan, Kent Konseyi’nin yapısı ve konseyde yapılan çalışmalar hakkında Vali Ali Yerlikaya’ya bilgiler verdi. Gaziantep’in sorunları üzerine konuşulan ziyarette özellikle Gaziantep’in imar, ulaşım, sanayi ve çevre konuları üzerinde duran heyet şehrimizin daha huzurlu bir kent olması için yapılması gereken çalışmaları yaparken, kent konseyi olarak her türlü işbirliğine hazır olduğunu belirtti. Başkan Aslan, "Gaziantep’in başta Suriyeli misafirler olmak üzere içinde bulunduğu sorunlar konusunda görüş alışverişinde bulunduk. Önümüzdeki dönemde Gaziantep’in huzuru ve refahı için işbirliği içinde çalışmaya devam edeceğiz” dedi.
Vali Ali Yerlikaya, "Sivil toplum kuruluşlarının önemini biliyor ve birlikte el ele vererek önemli mesafeler alacağımıza inanıyoruz" dedi.
Ziyarete Başkan Mehmet Aslan ve Yürütme Kurulu üyeleri Adil Sani Konukoğlu, Ahmet Tiryakioğlu, Necati Binici, Mehmet Durdu Yetkinşekerci, Abdülkadir Çıkmaz, Cahit Nakıboğlu, Ömer Küsbeoğlu, Bekir Sıtkı Severoğlu, M.İrfan Demirci, Nuri Bay, Hulusi Kalender, Funda Suran ile Semih Avcı katıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gaziantep Kent Konseyi’nden Vali Yerlikaya’ya Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN