Türkiye'nin en iyi haber sitesi

GKV’li Ve GAP Görme Engelli Minik Eller Engelleri Aştı Fidan Dikti

Giriş Tarihi: 24.3.2015 16:58 Güncelleme Tarihi: 24.3.2015 20:02
GKV’li Ve GAP Görme Engelli Minik Eller Engelleri Aştı Fidan Dikti
Kolej Vakfı Özel Okulu öğrencileri “İletişim Engel Tanımaz” Projesi kapsamında GAP Görme Engelliler Okulu öğrencileriyle birlikte Dülükbaba Ormanı’nda fidan dikti.
Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları ve GAP Görme Engelliler Okulunun birlikte yürüttüğü “İletişim Engel Tanımaz” projesi kapsamında iki okulun öğrencileri 250 fidan dikerken ortak etkinlik gerçekleştirmenin mutluluğunu paylaştılar. Dülükbaba Ormanlarında gerçekleştirilen fidan dikme çalışmalarında dikilen fidanların ilk can suyunu da birlikte veren öğrenciler doğaya doğaya sahip çıkmanın geleceğe sahip çıkmak olduğunu ifade ettiler. Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları ve GAP Görme Engelliler Okulunun öğrencileri proje kapsamındaki bütün etkinliklerde olduğu gibi, bu etkinlikte de ustalıklarıyla aralarındaki tüm engelleri birlikte aşarak kamuoyuna önemli mesajlar verdiler.
Konuyla ilgili değerlendirme yapan öğrenciler, “Bu gün bizler için çok güzel ve inanılmaz eğlenceli bir gün oldu. Arkadaşlarımızla birlikte doğada güzel bir gün geçirme yanında doğaya sahip çıkmak adına yeni fidanlar diktik. Doğaya sahip çıkmak geleceğe sahip çıkmaktır. Böyle bir organizasyonla bizleri bir araya getiren idareci ve öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz” dediler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
GKV’li Ve GAP Görme Engelli Minik Eller Engelleri Aştı Fidan Dikti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN