Şehitkamil’den Sülüklü Mahallesi’ne Dev Hizmet

Giriş Tarihi: 24.3.2015 12:18 Güncelleme Tarihi: 24.3.2015 12:53
Şehitkamil’den Sülüklü Mahallesi’ne Dev Hizmet
İlçe genelinde ayrım gözetmeksizin her mahalleye karış karış hizmet götüren Şehitkamil Belediyesi, mahalle statüsüne dönen Sülüklü Mahallesi’nde yol yapım çalışması ve kilitli parke taşı döşeme çalışması başlattı. Sülüklü Mahalle Muhtarı Ahmet Cıncık, yapılan hizmetlerden dolayı mahalle adına Başkan Fadıloğlu’na teşekkür etti.
Şehitkamil ilçesine yaptığı hizmetleriyle örnek bir belediyecilik sergileyen Şehitkamil Belediyesi, köylerin mahalle statüsüne geçmesiyle birlikte bünyesine kazandırdığı köylere de hizmeti en iyi şekilde götürmeye devam ediyor. Alt ve üst yapı çalışmaları, yol açma ve düzenleme çalışması ve bunun gibi her türlü hizmeti yeni mahalle olan köylere götüren Şehitkamil Belediyesi, bu hizmetleriyle farkını bir kez daha ortaya koyuyor. Köylere en iyi hizmeti götürme adına gece gündüz demeden çalışan Şehitkamil Belediyesi, Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipleriyle birlikte, bozuk ve bakımsız olan yollara kilit parke taşı döşeyerek, yol yenileme çalışması yapıyor. Son olarak Sülüklü Mahallesi’nde yazın tozdan, kışın ise çamur ve sudan kullanılamaz hale gelen yollar ve sokaklar kilitli parke taşı ile döşeniyor.
Şehitkamil Belediyesi’nin hizmetlerinden memnun kaldıklarını dile getiren Sülüklü Mahalle Muhtarı Ahmet Cıncık, “Şehitkamil Belediyemiz tarafından mahallemize ayrım gözetmeksizin her türlü hizmet yapılıyor. Temizlik hizmetinden yol çalışmasına kadar her türlü hizmet ayağımıza geliyor. Son olarak mahalle aralarında bulunan bozuk ve bakımsız yollarımız, Şehitkamil Belediyemiz tarafından kilitli parke taşı ile döşenerek düzeltiliyor. Yapılan kilitli parke taşı döşemesiyle ve yol düzenleme çalışmalarıyla bu sıkıntılar ortadan kalkıyor. Şehitkamil Belediye Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu’na ve ekibine mahallemize yapmış olduğu hizmetlerden dolayı şahsım ve mahallem adına çok teşekkür ediyorum” dedi.
Mahallelerinde yapılan hizmetlerden dolayı emeği geçenlere teşekkür eden mahalle sakinleri ise, “Eskiden yollarımız çok bozuktu. Toz ve çamurdan dolayı evlerimiz hep perişan durumda kalıyordu. Ama şimdi yapılan çalışmalarla birlikte bu tür sıkıntılardan kurtulacağız. Bazı ufak tefek eksikliklerimiz var. Onlar da belediyemiz tarafından giderilirse çok mutlu oluruz. Bize bu hizmetleri sunan başkanımız Rıdvan Fadıloğlu’na, burada çalışan işçi arkadaşlara ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz” diye konuştular.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şehitkamil’den Sülüklü Mahallesi’ne Dev Hizmet
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN