Türkiye'nin en iyi haber sitesi

HKÜ 3. Gül Kupası Satranç Turnuvasına Katıldı

Giriş Tarihi: 26.3.2015 17:28 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
HKÜ 3. Gül Kupası Satranç Turnuvasına Katıldı
3. Gül Kupası Satranç Turnuvasına, Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ) Satranç Kulübü Takımı da katıldı.
Eğitim ve öğretim faaliyetlerine son derece önem veren HKÜ, bilimsel ve teknolojik çalışmalarının yanında, spor aktivitelerine de son derece önem veriyor. 35’in üzerinde öğrenci kulübüyle her dalda öğrencisine destek olan HKÜ, öğrencilerinin spor aktivitelerini geliştirmek için de düzenlenen Satranç Turnuvasına ekibiyle katılarak müsabakada birçok üniversite ile karşılaştı.
20-22 Mart 2015 tarihinde Isparta’da düzenlenen “3. Gül Kupası Satranç Turnuvası”na Hasan Kalyoncu Üniversitesi Satranç Kulübü öğrencilerinden, Kasım Can Yıldız, Ali Kalkan ve Yücel Kocabıyık katıldı. 8 Üniversitenin katıldığı yarışmada Takım Turnuvasında, HKÜ Satranç Kulübü Takımı 3. oldu. 3. Gül Kupası Satranç Turnuvası “Bireysel Müsabaka”da HKÜ Satranç Kulübü öğrencimiz Ali Kalkan, 70 sporcu arasından 5. oldu.
Satranç Turnuvası müsabakalarında 3. olan HKÜ Satranç Kulübü, kazandıkları kupa ve madalyayla birlikte Rektör Prof. Dr. Tamer Yılmaz’ı ziyaret etti. Rektör Tamer Yılmaz katıldıkları turnuvada Hasan Kalyoncu Üniversitesini başarıyla temsil ettiklerinden dolayı Satranç Kulübünü tebrik ederek başarılarının devamını diledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
HKÜ 3. Gül Kupası Satranç Turnuvasına Katıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN