Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Şehitkamil Belediyesi Çanakkale Futbol Turnuvası Mutlu Sonla Bitti

Giriş Tarihi: 30.3.2015 14:08 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 17:24
Şehitkamil Belediyesi Çanakkale Futbol Turnuvası Mutlu Sonla Bitti
Çanakkale Zaferinin 100. yılı etkinlikleri çerçevesinde Şehitkamil Belediye Başkanlığı ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce organize edilen, Okul Sporları Yıldızlar Kategorisi Çanakkale Futbol Turnuvası, Şehitkamil Belediyesi Gazikent Semt Sahasında oynanan müsabakalarla tamamladı. 100 maçlık organizasyonun ödül töreninde şampiyonlar büyük sevinç yaşadı.
Çanakkale Zaferinin 100. yılı etkinlikleri çerçevesinde “Gaziler Şehrinden Şehitler Diyarına Selam Olsun” sloganı ile bir dizi etkinlik, yarışma ve şampiyonalar düzenleyen Şehitkamil Belediyesi, organizasyonların sonuncusu olan Okul Sporları Yıldızlar Kategorisi Çanakkale Futbol Turnuvasında da bir yandan sporcu öğrencilere yönelik çeşitli etkinlik ve aktiviteler düzenlerken, bir yanda da Çanakkale zaferinde sergilenen eşsiz kahramanlığı anlattı. Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlediği 100 maçlık dev organizasyonda, dereceye giren okulları çeşitli sportif malzemelerle ödüllendiren Şehitkamil Belediyesi, turnuvada dereceye giren okulların beden eğitimi öğretmeni ve sporcu öğrencilerinden büyük takdir topladı. Turnuvada erkekler kategorisinde Turgut Özal Orta Okulu Şampiyonluğunu ilan ederken, kızlar kategorisinde ise Akkent Orta Okulu şampiyonluk ipini göğüsledi.
Okul Sporları Yıldızlar Kategorisi Çanakkale Futbol Turnuvası ödül töreninde sporcu öğrencilere yönelik bir konuşma yapan Şehitkamil Belediye Başkan Yardımcı M. Hayri Özkeçeci, turnuvaya katılan tüm okulları gönülden kutladıklarını belirtti. Özkeçeci, “Çanakkale Zaferinin 100. Yılı münasebetiyle iki farklı kategoride düzenlediğimiz futbol turnuvalarını bu gün başarılıyla tamamlamanın mutluluğu içerisindeyiz. Geçtiğimiz günlerde küçükler kategorisinde dereceye giren sporcularımızın mutluluğunu paylaştık, bu günde yıldızlar kategorisinde büyük mücadeleler sonucunda dereceye girmeye hak kazanan sporcularımızın mutluluğunu paylaşıyoruz. Ben turnuvaya katılan 51 okul futbol takımını, turnuvayı sorunsuz bir şekilde idare eden hakemlerimizi ve teknik personeli, ayrıca birçok sportif organizasyonda iş birliği içinde olduğumuz ve Gaziantep ve Türk sporuna önemli hizmetler yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü personelimizi kutluyorum” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şehitkamil Belediyesi Çanakkale Futbol Turnuvası Mutlu Sonla Bitti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN