Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çıkmaz: “Huzur Ve Güvenin Olduğu Yerde İş, AŞ, Üretim Ve İstihdam Da Olur”

Giriş Tarihi: 31.3.2015 18:58 Güncelleme Tarihi: 31.3.2015 20:37
Çıkmaz: “Huzur Ve Güvenin Olduğu Yerde İş, AŞ, Üretim Ve İstihdam Da Olur”
İl Emniyet Müdürü Erhan Gülveren, Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri Koordinatör Başkanı Abdulkadir Çıkmaz ve GAHİB Başkanı Salahattin Kaplan’ı GAİB hizmet binasında ziyaret ederek bilgi aldı.
İl Emniyet Müdürü Gülveren, ziyarette, Gaziantep’i yakından tanıdığını ve böyle güzel bir kentte görev yapmaktan duyduğu mutluluğu dile getirerek, şehrin güvenliği için Emniyet Teşkilatı’nın günün 24 saati görevde olduğunu belirtti.
GAİB Koordinatör Başkanı Abdülkadir Çıkmaz ’da Gaziantep’in güvenli ve huzur dolu bir şehir olduğunu ifade etti. Kentin güvenliğinin ihracat için çok önemli olduğunu vurgulayan Çıkmaz, şunları söyledi:
“Huzurun olduğu yerde ekonomi gelişir, üretim ve istihdam da buna paralel olarak artar. İş ve aşın olduğu yerde huzur ve güvende olur. Sayın Başbakanımızın açıkladığı GAP eylem planıyla bölgemizin daha iyi kalkınacağını ve özellikle birliklerimizin en önemli ihraç kalemleri olan tarımsal ürünlerin daha iyi ve yüksek oranda yetişeceğini, bölgenin tarımsal alanda olduğu gibi sanayi, ekonomi ve sosyal alanlarda da gelişeceğini düşünüyoruz. Bizler dün olduğu gibi bugün ve yarınlarda da kentimizin huzur ve güvenini sağlayan emniyet teşkilatımızın yanındayız.”
Güneydoğu Anadolu Halı İhracatçıları Birliği Başkanı Salahattin Kaplan ise, şehrin halı üretimi ve ihracatı hakkında Gülveren’i bilgilendirerek ziyaretinden dolayı teşekkür etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çıkmaz: “Huzur Ve Güvenin Olduğu Yerde İş, AŞ, Üretim Ve İstihdam Da Olur”
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN