Baharı Ağaç Dikerek Karşıladılar

Giriş Tarihi: 3.4.2015 11:38 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
Baharı Ağaç Dikerek Karşıladılar
Üniversitesi (GAÜN) Naci Topçuoğlu Meslek Yüksekokulu öğrencileri, ağaç dikme, çevre temizliği ve kan bağışı yaparak, birçok farklı etkinliği içine alan geniş çerçevede kutladı.
Baharı ağaç dikerek karşılamak isteyen Naci Topçuoğlu MYO Kuruyemiş İşleme Teknolojisi Bölümü öğrencileri, Yrd. Doç. Dr. Hüseyin Tekin’in organizasyonuyla Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nden temin edilen muhtelif cinste yaklaşık 200 fidanı Naci Topçuoğlu Meslek Yüksekokulu yerleşkesine dikerek daha yeşil bir çevre için katkı sağladı.
“Temizlik Okuldan Başlar” diyen Yüksekokulun Dış Ticaret Programı birinci sınıf öğrencileri, Öğr. Gör. Hasan Saçıkara’nın koordinasyonunda, yüksekokul yerleşkesinde, baharın gelişiniçevre temizliği ile karşıladı. Etkinlik sonunda en fazla katkı sunan ekip üyelerine Gaziantep Üniversitesi tarafından hazırlanan hediyeler verildi.
Sağlık görevlileri, kan bağışının, bağışçılara kan gruplarının tespiti, kan sayımı ve çeşitli hastalıklara karşı tarama gibi yararları olduğu dile getirdi. Öğrencilere bağış sonrasında Türk Kızılay’ı tarafından hazırlanan çeşitli hediyeler verildi. Kızılay yetkilileri Naci Topçuoğlu Meslek Yüksekokulu’ndan yıl içinde alınan kan bağışının 200 üniteden fazla olduğunu ifade ederek, öğrencilere ve yüksekokul yönetimine teşekkür etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Baharı Ağaç Dikerek Karşıladılar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN