Türkiye'nin en iyi haber sitesi

GSO Zirve Yaptı

Giriş Tarihi: 3.4.2015 16:48 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
GSO Zirve Yaptı
Medya Takip Ajansı Interpress’in 2015 yılının ilk çeyreğinde ekonomiye yön veren sanayi odalarını kapsayan araştırmasına göre, Sanayi Odası’nın (GSO) ekonomide gündeminde ilk sırada yer aldığı ortaya çıktı.
Medya Takip Ajansı Interpress’in ulusal, bölgesel ve yerel iki bini aşkın gazete ile dergide yayımlanan haberleri tek tek incelemesi sonrasında, Türkiye’de faaliyet gösteren 12 ildeki sanayi odası içinde GSO zirveye çıktı. GSO’nun, geride kalan üç ay boyunca 1.460 haberle birinci olduğu belirlendi.
Ege Bölgesi Sanayi Odası yayımlanan 1.274 haberle ikinci olurken, İstanbul Sanayi Odası 913 haberle üçüncü, Adana Sanayi Odası toplam 765 haber ile dördüncü ve Konya Sanayi Odası da yayımlanan 751 haberle beşinci sırada yer aldı.
Interpress’in araştırmasında, ayrıca Ocak ayından bu yana ülkemizde faaliyet gösteren 12 sanayi odasının Yönetim Kurulu Başkanlarının haber sıralaması da tespit edildi. Interpress’in açıklamasına göre, GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adil Sani Konukoğlu 907 haberle birinci oldu.
Ege Bölgesi Sanayi Odası Başkanı Ender Yorgancılar’ın toplam 685 haberle ikinci sırayı aldığı belirlendi. Üçüncü sırada Adana Sanayi Odası Başkanı Zeki Kıvanç’ın 545 haberle bulunurken, Konya Sanayi Odası Başkanı Memiş Kütükcü’nün 439 haberle dördüncü ve Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu’nun da 322 haberle beşinci sırayı aldığı bildirildi.
BASINA TEŞEKKÜR
Türkiye’de önder ve örnek bir oda olarak çalışmalarına devam ettiklerini kaydeden GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adil Sani Konukoğlu, kuruldukları günden beri hizmet kalitesini sürekli iyileştirmeyi amaç edindiklerini belirtti.
Gaziantep’in ekonominin ve ticaretin lokomotif şehirlerinden birisi olduğunu vurgulayan Konukoğlu, ‘’Şehrimizin ve Türkiye ekonomisinin gelişimine her zaman destek veriyoruz. Kalkınma atağımızı sürdürmek birlik beraberlik içerisinde, tüm gücümüzü ortaya koyarak çalışmaya devam ediyoruz. Gaziantep ve sanayicilerimizle ilgili konuları da yakından takip ederek, gündemde tutmaya çalışıyoruz. Desteklerini her zaman yanımızda hissettiğimiz ulusal, bölgesel ve yerel medyamızın bu ilgisine, şahsım ve kurumum adına teşekkür ederim’’ dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
GSO Zirve Yaptı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN