‘Herkes İçin Spor Şenliği’ Düzenlendi

Giriş Tarihi: 27.5.2015 09:48 Güncelleme Tarihi: 27.5.2015 09:58
‘Herkes İçin Spor Şenliği’ Düzenlendi
Herkes İçin Spor Federasyonu tarafından, organize edilen ’Herkes İçin Spor Şenliği’ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ev sahipliğinde Demokrasi Meydanı’nda gerçekleştirildi.
Şenlikte, isteyen herkes interaktif oyuncaklarla yarışarak, ve orada bulunan stantlardan yararlanarak eğlenceli vakit geçirdi. Meydanda açılan stantları gezerek gençlerle birlikte penaltı atışı, basket atışı ve hamsball oynayan Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran, Gaziantep’in sporda örnek ve model bir şehir olduğunu, tüm branşlarda alt yapının daha güçlü olması için ellerinden gelen çabayı gösterdiklerini belirtti.
Şiran, Gaziantep’in Herkes İçin Spor etkinliklerinde de önde gelen şehirlerden biri olduğunun altını çizerek, "Çeşitli spor branşlarının tanıtımlarını yaparak toplumsal spor kültürü farkındalığının gelişimine katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Halkı ve özellikle çocukları spora teşvik etmek ve sporu sevdirmek, etkinlik alanı içinde çeşitli yarışmalar yapmak suretiyle bireylerin spor aktivitelerine karşı ilgilerini çekmek ve toplum refahına katkıyı zirveye taşımak için elimizden gelen her şeyi yapmaya çalışıyoruz. Bu etkinlikte bunun bir örneğidir" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
‘Herkes İçin Spor Şenliği’ Düzenlendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN