Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hasta Yakınlarına Ve Vatandaşlara 30 Gün Boyunca İftar Yemeği

Giriş Tarihi: 22.6.2015 09:48 Güncelleme Tarihi: 22.6.2015 14:05
’te yeni açılan bir hastane, 30 gün boyunca hasta yakınlarına, esnafa, vatandaşlara ve personeline iftar yemeği verecek.
Gaziantep’te yaklaşık 1 buçuk ay önce açılan hastanenin kapalı bahçesine kurulan masalarda her gün yaklaşık 200 kişiye iftar yemeği veriliyor. İftar yemeğine hasta yakınları, doktorlar ve hastane çalışanların yanı sıra çevrede bulunan esnaf, polis ve memurlar da katılıyor.
NCR İnternational Hospital Hastanesi Başhekimi Dr. Ali Özdemir, hedeflerinin her gün yaklaşık bin kişiye iftar yemeği vermek olduğunu söyledi. Amaçlarının Ramazan hissiyatını hep birlikte yaşamak olduğunu belirten Özdemir, “Hastanemiz yaklaşık 1 buçuk ay önce Gaziantep ve bölge halkımızın hizmetine açıldı. Hastane olarak bütün çalışanlarımızı, doktorlarımızı, halkımızı bir arada toplayarak kardeşlik ve bağlılık bağını arttırmak amacıyla 30 gün devam edecek bir iftar çadırı planladık. Şu anda Ramazan’ın ilk günlerinde olmamıza rağmen, 160 ile 170 kişinin iştirak ettiği bir iftar çadırımız var ama biz bunun ilerleyen günler içerisinde beş yüzlere, binlere ulaştırmayı hedeflemekteyiz. Dolayısıyla Ramazanın o güzel hissiyatını yaşamak istiyoruz, vatandaşlarımızla yaşamak istiyoruz. Biz her ne kadar sağlık sunucusu olsak da toplumsal bir görevimiz de olduğunu düşünüyoruz. NCR Grubu olarak bu görevin de üstesinden geleceğimizi düşünüyoruz” dedi.
İftar yemeğine isteyen herkesin katılabileceği belirtildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hasta Yakınlarına Ve Vatandaşlara 30 Gün Boyunca İftar Yemeği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN