GTO’da “E-hizmet” Dönemi Başladı

Giriş Tarihi: 23.6.2015 14:08 Güncelleme Tarihi: 23.6.2015 14:24
GTO’da “E-hizmet” Dönemi Başladı
Ticaret Odası (GTO) üyelerine daha kaliteli ve hızlı hizmet sunabilmek için “E-Oda” sistemini hayata geçirdi.
GTO Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık yaptığı açıklamada, üyelerine kaliteli, hızlı ve kolay hizmet sunabilmek adına bilgi teknolojilerini yakından takip ederek hizmetlerini entegre ettiklerini söyledi.
“Hedefimiz üyenin değil, Oda’nın üyeye gitmesini sağlamak” diyen Bartık, hizmet kalitesini arttırmak için bugüne kadar farklı çalışmaları hayata geçirdiklerini, daha önce çağrı merkezi ve belge alımını kolaylaştıran “Belgematik” sistemini hizmete sunduklarını hatırlattı.
Hizmet kalitesini artırmak ve zaman tasarrufu sağlamak amacıyla hayata geçirdikleri çalışmalara devam ettiklerini söyleyen Bartık, “Bundan önceki süreçte Oda’ya gelen üyelerin vergi dairesine ve bankaya giderek vakit kaybetmemesi için vergi dairesi ve banka tahsilatlarını Oda bünyesinde yaparak, hizmetleri tek çatı altında topladık. Şimdi de E-Oda sistemiyle üyelerin birçok işlemi odaya uğramadan yapabilmesini sağladık” diye konuştu.
GTO üyelerine hızlı, ulaşılabilir ve kaliteli hizmeti sunmak için çalıştıklarını aktaran Bartık, faal üyelere konuyla ilgili tebligat yapıldığını ifade etti.
Bartık, şunları kaydetti:
“GTO üyeleri işlemlerini bilgisayar başında yapmanın mutluluğunu yaşıyor. Bu konuda olumlu dönüşler aldık. Üyelerimiz E-Oda şifreleriyle elektronik imzayla imzalanmış ‘Oda Sicil Kayıt Sureti’ ve ‘Faaliyet Belgesi’ gibi evraklarını alabiliyor. Aynı zamanda üye iletişim bilgi güncellemesi, üye firma tanıtım sayfası, ürün ve hizmet sayfası, resim galerisi oluşturma, aidat borç sorgulama ve ödeme gibi interaktif hizmetlerden faydalanabiliyor.”
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
GTO’da “E-hizmet” Dönemi Başladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN