Kaşmir Halı Geleneksel İftar Yemeği Renkli Geçti

Giriş Tarihi: 1.7.2015 13:18 Güncelleme Tarihi: 1.7.2015 14:39
Gülsan Holding bünyesinde faaliyet gösteren, sektörünün lideri Kaşmir Halı, Ramazan nedeniyle Şelale Parkta düzenlenen geleneksel iftar günlerinde çalışanlarını bir araya getirdi.
Şelale Park’ta düzenlenen iftar yemeğinde konuşan ve Ramazan ayının birlik ve beraberlik kadar yardımlaşma ve dayanışma içinde önemli olduğuna dikkat çeken Gülsan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Topçuoğlu, Gülsan ailesinin büyük bir aile olduğunu belirterek elde edilen başarıların temelinde birlik ve beraberlik içerisinde yürütülen başarılı çalışmalar olduğunu, bu başarılarda çalışanların önemli rol oynadığını sözlerine ekledi. Kaşmir Halının geleneksel iftar yemeğinde Gülsan Holding ve Kaşmir Halı bünyesinde on beş, yirmi ve yirmi beş yıldır hizmet yapan personele de günün anısına plaket verilirken, Gülsan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Topçuoğlu, “Uzun yıllardır birlikte mesai yaptığımız sizlere hizmetlerinizden dolayı teşekkür ediyorum. Bugün global bir yapıya sahip olan kurumlarımızın bu aşamaya gelmesinde elbette sizlerin emeği, alın teri vardır. Birlikteliğimizin daha uzun yıllar devam etmesini diliyorum” dedi.
Plaket töreninin ardından düzenlenen eğlencede yapılan kura çekimleriyle geceye katılanlara çeşitli hediyeler dağıtıldı.
Yemeğe Gülsan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Topçuoğlu, Kaşmir Halı Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Topçuoğlu ile Topçuoğlu Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Ali Topçuoğlu ve yöneticilerle işçiler katıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kaşmir Halı Geleneksel İftar Yemeği Renkli Geçti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN