Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Aydın’dan TÜMSİAD’a Veda Ziyareti

Giriş Tarihi: 9.7.2015 11:48 Güncelleme Tarihi: 10.7.2015 16:30
Aydın’dan TÜMSİAD’a Veda Ziyareti
Bursa’ya Vali Yardımcısı olarak atanan Şahinbey Kaymakamı Selami Aydın, Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Şubesi’ne veda ziyaretinde bulundu.
TÜMSİAD Başkan Vekili Kemal Öz ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan kaymakam Aydın, memuriyette bu tür atamaların olduğunu ve her yerde hizmet edebileceğini söyledi.
"Gaziantep’te kalayım veya Bursa’ya gideyim" diye pazarlıklar yapmayacağını belirten Aydın, “Nerede görev verilirse hizmet etmeye devam ederim. Tayinim Bursa’ya çıktı. Gaziantep’e gelmeden önce de Bursa’yı istemiştim. Ben her yerde hizmet etmeye devam ederim. Bundan sonra Bursa Vali Yardımcısı olarak görev yapacağım” dedi.
TÜMSİAD Başkan vekili Kemal Öz de, Kaymakam Aydın’ın dernek olarak hep yanlarında olduğunu söyledi. Öz, “Sayın kaymakamımızın Gaziantep’ten ayrılması bizleri üzmüştür. Gönül isterdi ki, kalmaya devam etsin. Dernek olarak yaptığımız etkinliklere de ilgi gösterdi ve destek verdi. Bursa’da kendisine başarılar diliyorum” dedi.
Kaymakam Aydın’a ekonomik gelişmelerle ilgili de bilgiler veren Öz, “Şu anda darboğaz ortamı var. Ancak Gaziantep olarak girişimci bir kentiz. Bunun da üstesinden geleceğiz” şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aydın’dan TÜMSİAD’a Veda Ziyareti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN