3. Piraziz Halk İftarı 15 Temmuz’da Gerçekleştirilecek

Giriş Tarihi: 9.7.2015 08:58 Güncelleme Tarihi: 10.7.2015 16:30
Zeytinburnu Belediyesi’nin katkılarıyla Piraziz Kaymakamlığı, Piraziz Belediyesi ve Pirazizliler Derneğinin birlikte organize ettiği Piraziz’de Halk iftarı 15 temmuz çarşamba günü Piraziz’de yapılacak.
Mavi Karadeniz TV ve Kanal 28 TV’den canlı yayınlanacak halk iftarına tüm Pirazizliler davet edildi. İftar programı ile kısa bir açıklamada bulunan Pirazizliler Dernek başkanı Engin Güner, "Mübarek Ramazan ayı, birlik ve beraberliğin çok üst seviyede olduğu, kısa sürede insanların kaynaştığı, merhamet duygularının geliştiği kutsal bir aydır. ’Piraziz: Ziyaret Et Ol Aziz’ davetimize icabetinizle yapacağınız katkı ve ilçemize hizmetleriyle her zamanda kalbimizde olacak ahirete göç etmiş büyüklerimizi anacağımız bir iftar programında, sizlerin de bir duası onların ruhunda da Bayram öncesi yerini alacaktır. Manevi değerlerimize verdiğimiz önemi, sevgi ve kardeşliğin çok yoğun yaşandığı bu günde bir kez de Piraziz halkı ile yaşamanın sevincini hep beraber paylaşacağız. Bizlerde bu sene Piraziz’li hemşehrilerimizle Piraziz’de iftar etmenin çok iyi olacağı, Bayramı da köylerimizde karşılamanın, hazzını ve sevincini birlikte yaşayarak, güzel bir Temmuz ayı yaşayalım istedik. Bu birlikteliğe katılımlarınızla bizleri ve iftar sofralarımızı onurlandırmanızı canı gönülden ümit ediyoruz" diyerek tüm Pirazizliler’i halk iftarına beklediğini dile getirdi.
3’üncüsü düzenlenecek olan Piraziz halk iftarı, Piraziz Belediyesi binasının karşısındaki boş alanda gerçekleştirilecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
3. Piraziz Halk İftarı 15 Temmuz’da Gerçekleştirilecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN