Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Belediye Başkanı Kerim Aksu Partisinin Seçim Çalışmalarına Destek Verdi

Giriş Tarihi: 21.10.2015 15:18 Güncelleme Tarihi: 21.10.2015 15:27
Belediye Başkanı Kerim Aksu Partisinin Seçim Çalışmalarına Destek Verdi
Cumhuriyet Halk Partisi ’un Keşap ilçesinde vatandaşlarla ve esnaflarla buluştu.
Milletvekili Bülent Yener Bektaşoğlu, Belediye Başkanı Kerim Aksu, İl Başkanı Sinan Kitapçı ve parti yönetimi ile Keşap ilçesi esnafını gezerek yaklaşan 1 Kasım seçimleri öncesi vatandaşlarla bir arada oldular.
Milletvekili Bülent Yener Bektaşoğlu, 1 Kasım’da her kesin geleceği için sandığa gitmesini istedi. Bektaşoğlu “Ülkemizi yangın yerine çevirdiler. Her gün acı ile uyanıyoruz. Güvenlik zaafı yok diyenler koruma ordusu ile dolaşıyor. Güvenliğimiz tehlikede, hukuk sistemi siyasallaştı. Koltuğa yapışanları 1 Kasım da sizlerin oyları ile geldikleri yere göndereceğiz. CHP Ülke yönetimine taliptir. Her alanda kadrolarımız sorumluluk üstlenmeye hazırdır“ dedi.
Belediye Başkanı Kerim Aksu ise seçimlerin demokrasinin bir sınavı olduğunu belirterek “1 Kasım’da sandık gelecek. Bütün seçme hakkı bulunan hemşehrilerimin oy kullanmaları çok önemli. Geleceğimiz için, ülkemiz için, çocuklarımız için oylarımızı kullanalım. Son zamanlarda yaşanan bu manzaraları hiç birimiz hak etmiyoruz. Birlikte olursak, bizlere bu olumsuzlukları yaşatanları koltuklarından kaldırırız. Her birimizin kullandığı oy geleceğimizi belirleyecektir” şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Belediye Başkanı Kerim Aksu Partisinin Seçim Çalışmalarına Destek Verdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN