Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Valiliği Ödüllü Şehir Logosu Yarışması Düzenliyor

Giriş Tarihi: 7.3.2015 15:28 Güncelleme Tarihi: 8.3.2015 17:41
Valiliği, Gümüşhane kimliği adı altında faaliyet gösteren herkesin kullanabileceği, kentin doğal, tarihi ve turistik dokusunu ön plana çıkartan şehir logosu için yarışma düzenliyor. Yarışmada seçici kurulun belirlediği logolar halkın oyuyla seçilecek.
Valilik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünden yapılan açıklamada Gümüşhane’nin doğal, kültürel ve tarihi kimliğini yansıtacak olan logo yarışmasında birinciye 10 bin lira para ödülü verileceği belirtildi.
Kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum örgütleri başta olmak üzere, “Gümüşhane” kimliği altında faaliyet gösteren resmi ya da özel bütün paydaşların, arzu etmeleri halinde her türlü iş ve işlemlerinde kullanmalarını sağlamak üzere, kentin doğal, tarihi ve turistik dokusunu ön plana çıkartan bir logo tasarımı gerçekleştirmek ve bu sayede şehrin tanıtımına katkı sağlamayı amaçlayan yarışmada eserlerin Valilik makamınca belirlenen ve Valilik, Belediye, Üniversite ile kamu kurum ve kuruluşları ve sivil toplum örgütlerinden müteşekkil bir heyet tarafından değerlendirileceği kaydedildi.
Yarışmaya son müracaat tarihinin 9 Nisan 2015 Perşembe günü mesai bitimine kadar olduğu, seçici kurulun 14 Nisan Salı günü değerlendirmesini yaparak kamuoyuna duyuracağı ifade edilen açıklamada, eserlerin Seçici Kurul Tarafından beğenilmesi halinde, Valilik Resmi Web Sitesi üzerinden 14 Nisan 2015’ten 21 Nisan 2015 tarihi saat 18.00’e kadar oylama yapılacağı bildirildi.
Şehir logosunun kamuoyuna tanıtım töreni ise Mayıs ayı içerisinde yapılacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gümüşhane Valiliği Ödüllü Şehir Logosu Yarışması Düzenliyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN