Türkiye'nin en iyi haber sitesi

’de Özel İdare İşçilerine İş Sağlığı Ve Güvenliği Eğitimi Verildi

Giriş Tarihi: 24.3.2015 11:48 Güncelleme Tarihi: 24.3.2015 11:59
Gümüşhane’de Özel İdare İşçilerine İş Sağlığı Ve Güvenliği Eğitimi Verildi
İl Özel İdaresi’nin hizmet alımı yoluyla il merkezi ve ilçelerde istihdam edeceği personele iş sağlığı ve güvenliği eğitimi verildi.
İhale iş ve işlemleri İl Özel İdaresi tarafından yapılan ve ilçelerde iş sezonu sonuna kadar çalışması planlanan 45 işçi, yüklenici firma tarafından sağlanan işyeri hekimi ve iş güvenliği uzmanları tarafından eğitime ve kontrole tabi tutuldu.
İl Özel İdaresi işçi lokalinde düzenlenen programda Destek Hizmetleri Müdürü Hasbi Yılmaz Şahinöz de işbaşı yapacak olan personele kurumun çalışma düzeni ve teknik konular hakkında bilgi verdi.
Eğitimleri denetleyen İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ekrem Akdoğan ise yaptıkları işe odaklanıp iş güvenliğine mutlaka riayet etmelerini isteyerek, “Her birinizin bir damla kanı bizim her türlü işimizden çok daha önemli, iş sağlığınız ve güvenliğiniz bizim için en önemli unsurdur. Bu nedenle işlerinizi yaparken büyük bir dikkatle yapın. Bu eğitimlerdeki amacımız sizlerin dikkatli ve sağlıklı bir şekilde hizmet vermenizdir.” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gümüşhane’de Özel İdare İşçilerine İş Sağlığı Ve Güvenliği Eğitimi Verildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN