lere !

'da kimliği belirsiz kişi veya kişiler, gece geç saatlerde poşetlere doldurdukları insan larını lerin para çekme ünitelerine atıyor.

Giriş Tarihi: 7.1.2013 15:24 Güncelleme Tarihi: 7.1.2013 15:35

Yaklaşık bir senedir banka ayrımı yapmadan poşetlere doldurduğu insan larını, kimsenin olmadığı sıralarda para çekme ünitelerine sürüp ortadan kaybolan kişi ya da kişiler, vatandaşları çileden çıkardı.

Sabah lerden para çekmeye giden vatandaşlar, gördükleri manzara karşısında hayrete düştüklerini söyledi. Bankamatiklerden para çekmeye gelen vatandaşlar, "Hayvanlar bile yaptıkları pisliğin üzerini örtüp öyle ayrılırlarken, bir insanın, evden pisliğini poşetlere koyup gelip insanların ortak kullandıkları bu aletlere sürmesi şaşkınlık verici" dedi.

Bankamatiklerin kamerasından adamın 45 yaş civarında olduğunu tespit ettiklerini ifade eden banka görevlileri ise yüzünü gizlediği için şahsın kimliğini tespit edemediklerini belirtti. Banka görevlileri, "Yaklaşık bir senedir, birkaç haftada bir şahıs bu eylemi gerçekleştiriyor. Ne yapacağımızı şaşırmış durumdayız. Adamın bu eylemi neden gerçekleştirdiğini de bilmiyoruz. Eylemi gerçekleştirirken yüzünü gizlediği için bankamatiğin kamerası kimliğini tespit edemiyor. Biz gelip cihazları temizlemekten üşenmiyoruz ancak, müşterilerimizin mağduriyeti söz konusu' diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bankamatiklere dışkılı saldırı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN