Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ellerman'ı güldüren soru

Kahramanmaraş'taki Patriot Hava Savunma Sistemi Birliği Komutanı Albay Ellerman, valilik ziyaretinde sempatik tavırlarıyla dikkat çekti.

Giriş Tarihi: 29.1.2013 13:35
Kahramanmaraş'taki Alman Patrıot Hava Savunma Sistemi Birliği Komutanı Albay Marcus Ellerman, bir gazetecinin 'Maraş dondurması' ile ilgili sorusu üzerine gülerek, 'Gerek mutfağınızdan, gerekse dünyaca ünlü dondurmanızdan hem ben hem de askerlerim tatma fırsatı bulduk' dedi.

Patriotlar'ın kurulumunun tamamlanmasının ardından bugün Kahramanmaraş Valisi Şükrü Kocatepe'yi ziyaret eden Albay Ellerman, sempatik tavırları ve güler yüzü ile dikkat çekti. Kocatepe'yi ziyaretinin ardından gazetecilerin sorularını cevaplandıran Ellerman, kentte olmaktan memnuniyet duyduğunu belirtti.

Görev yaptıkları süre içerisinde görüştükleri herkesle iyi iletişim kurduklarını ifade eden Ellerman, Türk askerinin de kendilerine gereken tüm kolaylığı gösterdiğini vurguladı. Ellerman, bir gazetecinin Maraş dondurmasını nasıl bulduğu sorusu üzerine kendini gülmekten alıkoyamadı. Maraş dondurmasını daha önceden duyduğunu ifade eden Ellerman, 'Gerek mutfağınızdan olsun, gerek dünyaca ünlü dondurmanızdan olsun, hem ben hem de askerlerim tatma fırsatı buldu. Mutfağınızdan ve dondurmanızdan tatmaktan son derece mutlu olduğumuzu söyleyebilirim' dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ellerman'ı güldüren soru
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN