Türkiye'nin en iyi haber sitesi

teşkilatında Güneydoğu operasyonu

, yerel seçimde ağırlık vereceği Güneydoğu için harekete geçti. Teşkilatlar tek tek masaya yatırılacak. Çalışmayan, anketlerde zayıf çıkanlar değiştirilecek

Giriş Tarihi: 19.2.2013
, hafta sonunda Mardin'de yaşanan görüntünün ardından bölgedeki il ve ilçe teşkilatlarını uyardı. , 2014 Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde bölgeye ağırlık verecek. Bütün teşkilatlarına neşter atacak. Çalışmayan teşkilatlar değiştirilecek. Başbakan Erdoğan, aralık ayında Doğu-Güneydoğu milletvekilleri ve teşkilat üyeleriyle yaptığı toplantılarda bölgeye yönelik yeni eylem planını belirledi. Bitlis, Mardin, Siirt başta olmak üzere bölgedeki il ve ilçe teşkilatlarını uyaran Başbakan Erdoğan, kadın ve gençlik kollarını güçlendirmelerini ve bölge halkını kucaklamaları çağrısı yaptı. AK Parti'nin yaptığı çalışmaları birebir anlatmalarını, bölge halkının sorunlarını dinlemelerini, ne istediklerini sormalarını istedi. Mart 2014'te yapılacak yerel seçimler öncesinde bu konularda gerekli adımları atmayan, performansını güçlendirmeyen teşkilatlara neşter vurulacak.

EĞİTİM PROGRAMI YÜRÜTÜLECEK

Erdoğan'ın özel önem verdiği bölge teşkilatları konusunda AK Parti de hassasiyet gösteriyor. Gelecek yıl yapılacak yerel seçimlere yönelik hazırlık çalışmaları hızlandırıldı. Kamuoyu araştırması ile halkın nabzını tutan AK Parti, seçim öncesi kapsamlı bir anket çalışması yürütecek. Böylece, yapılan hizmetlere vatandaşın nasıl baktığı ortaya koyulacak. AK Parti, "Belediye Başkanı olarak kimi görmek istersiniz" anketinin yanı sıra teşkilat yönetimi hakkında da kamuoyuna sorular yöneltilecek. Ortaya çıkan sonuçlara göre hem belediye başkanları hem de il teşkilatlarına yönelik yol haritası belirlenecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti teşkilatında Güneydoğu operasyonu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN