Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bahçeli: Sözümün arkasındayım

Giriş Tarihi: 27.3.2013
MHP lideri Devlet Bahçeli, Bursa mitinginde "Vur de vuralım, öl de ölelim" diyen kalabalığa "Onun da zamanı gelecek" şeklinde verdiği yanıtın, arkasında olduğunu söyledi. Partisinin grup toplantısında konuşan Bahçeli, şu mesajları verdi:
Bursa mitingimizde, vatandaşlarımın beyan ettikleri ve milletin çözülmesine itiraz eden, millet iradesinin inisiyatif almasına vurgu yapan sözlerine karşılık 'Merak etmeyin onun da zamanı gelecektir' ifadesini kararlılıkla kullandım. Bugün de bu sözümün sonuna kadar arkasındayım. Asla dilemeyiz ama Türk milletinin bölündüğü, son yurdumuzun parçalandığı bir ortamda bizim tepkisiz kalacağımız mı zannedilmektedir? Herkes bilsin ki, yeri ve zamanı geldiğinde ne yapacağımız ve neyi göze alacağımız mutlaka görülecek, tümüyle de anlaşılacaktır.
(Bülent Arınç'a) MHP, geçilmeden hain niyetler amacına ulaşamayacaktır. Bizim sözlerimizden dolayı 'tarihi hata' yaptığımızı söyleyen, miting meydanımızın kalabalığından kâbuslar gören bilinci kaymış zavallılar da; tarihi ihanetin içine çoktan battıklarını, milletimize tarihi kötülüğün daniskasını yaptıklarını idrak edecekler.
Partimizin dimdik duruşundan rahatsız olanlar terör biterse bizim kapımıza kilit vuracağımızı bayağı sözlerle açıklamışlardır. Allah'a şükürler olsun ki, MHP 44 yılını geride bırakmıştır.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bahçeli: Sözümün arkasındayım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN