Türkiye'nin en iyi haber sitesi

lara koruma

Giriş Tarihi: 21.4.2013 10:06

lar Marmara Bölgesi Heyeti üyesi ve Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu'nun Adana'da katıldığı toplantıya giren herkes aranırken, bir sivil koruma da Gündoğdu konuşma yaparken yanı başından hiç ayrılmadı.

Gündoğdu, Adana'da Eğitim Bir-Sen tarafından düzenlenen, "Medeniyet Davamız ve Sendikal Mücadelemiz" adlı toplantıya katıldı. Adana polisi işi sıkı tutarak Kocaeli'de lar Marmara Heyeti üyelerinin esnafı ziyareti sırasında yaşanan olayların bir benzerinin yaşanmaması için toplantının olacağı salona giren herkesi tek tek aradı. Salona girenler daha önce böyle bir uygulama olmadığı için bu duruma şaşırsa da tepki göstermeden polislerin üzerlerini aramasına izin verdi. Bir süre sonra toplantı konuşmalarla başladı. Bir süre sonra Gündoğdu konuşmak için kürsüye çıktı. Gündoğdu'nun kürsüye çıkmasıyla birlikte yakın koruması sivil polis onun arkasına geçerek konuşma bitene kadar bekledi.
Gündoğdu, salondaki olağanüstü korumanın bir basın mensubu tarafından sorulması üzerine, "Dün Kocaeli'nde salonlarda bir problem yaşamadık, en uç sorular soruldu, cevaplar verildi. Ancak Ankara'da bazı siyasetçilerin, bizimle ilgili kurduğu cümleleri kendisine görev atfeden, provokatörler çıktı belki buna yönelik önlemler olabilir. Bu benim bilgim dahilimde olan bir şey değil" diye yanıt verdi. Bir basın mensubunun konuşmanın sonuna kadar bir korumanın arkada beklediğini hatırlatması üzerine de şöyle cevap verdi: "Benim 1 yıldır korumam vardı devam ediyoruz şuan olağanüstü bir durum yok" cevabını verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Akil insanlara koruma
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN