Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Vali Mutlu'dan “Gezi” tweetleri

Giriş Tarihi: 9.6.2013 09:27 Güncelleme Tarihi: 9.6.2013 15:36

13'üncü gününe uyanırken Valisi Mutlu, Gezi Parkı ile ilgili sosyal paylaşım sitesi 'dan mesajlar yolladı.

Valisi , 'nda yatan gençlere selam yollarken, "Gençler, Gezi parkında kuş sesleri, ıhlamur kokusu ve arı vızıltısıyla huzurlu bir sabah varmış doğru mu? Aranızda olmak isterdim" dedi.

Mutlu, Gezi Parkı ile ilgili ilk olarak "İki saat uyudum ve uyuyamadım. Sıcak yatakları yerine Gezi Parkı'nda yatan bu ülkenin gençlerine selam vermek için ayaktayım" ifadelerini kullandı.

Vali Mutlu, şu ifadeleri paylaştı:

"Kendilerini sadece özgür birey, partiler üstünde yurttaş, hiç kimsenin peşinde olmayan, kendi düşüncelerinin savunucusu görenleri selamlıyorum. Günlerdir Gezi Parkı'nda duran bizim ülkemizin insanları ve gençlerine gecikmiş selamlarlarımızı iletiyorum. Sabahınız huzurlu olsun, merhaba. Her türlü olumlu olumsuz değerlendirme dışında, bizim insanımızla, gencimizde konuşmanın ötesinde hiçbir şeyin önemli olmadığına inanıyorum. Anlaşsak da anlaşmasak da bizim birbirimizle dertleşmek, birbirimizin gözüne insanca ve adaletle bakmamız şarttır, her fert değerli ve özeldir. Her türlü eleştiriye açık bir sohbeti Gezi Parkı'nın kendini sadece özgür birey, yurttaş olarak tanımlayan gençleriyle yapmak istiyorum. Gençler, Gezi parkında kuş sesleri, ıhlamur kokusu ve arı vızıltısıyla huzurlu bir sabah varmış doğru mu? Aranızda olmak isterdim."VALİ MUTLU 'BENİ 'DAN TAKİP EDİN'

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, gezi parkındaki gençlere yönelik attığı tweetlerle ilgili olarak, "Twitter'dan beni takip etmeye devam edin' dedi.

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu Adana'ya gitmek üzere Atatürk Havalimanı'na gelen Başbakan Erdoğan'ı uğurladı. Vali Mutlu, havalimanı çıkışında basın mensuplarının gezi protestocularına yönelik attığı tweetler ile ilgili sorularını yanıtsız bıraktı. "Twitter'dan beni takip edin" demekle yetinen Vali Mutlu, aracına binerek Atatürk Havalimanı'ndan ayrıldı.

VALİ MUTLU'DAN "GEZİ" ÖZRÜ

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, "Bir gönül için bin özür dilerim" dedi.

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Taksim olaylarını değerlendirdiği twitter'da "Yaşanan olaylar içinde zaman zaman görülen ferdi hata ve aşırılıklar özür dilemeyi gerektirir. Bir gönül için bin özür dilerim. Saygılarımla" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vali Mutlu'dan “Gezi” tweetleri
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN