Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İşte ile görüşecek 19 isim

Erdoğan'ın yarın leriyle ilgili görüşeceği heyetteki isimler belli oldu. 19 kişilik grupta sanatçılar, STK temsilcileri, öğretim görevlileri, reklam ajansı sahipleri, lise ve üniversite öğrencisi de yer alıyor. İşte o isimler…

Giriş Tarihi: 11.6.2013 15:04 Güncelleme Tarihi: 11.6.2013 19:31
Tayyip Erdoğan'ın "Temsilcileri ile görüşürüz" diyerek ilk kapıyı araladığı, Başbakan Yardımcısı 'ın da "Başbakan randevu verdi" dediği Erdoğan-Gezi cileri görüşmesinin detayları netleşmeye başladı.

Yenisafak.com.tr Erdoğan ile görüşecek grupta yer alan isimlere ulaştı.

Liseli de var akademisyen de
Eylemler sürecinde Başbakan Erdoğan'a yazdığı mektupla ses getiren AK Parti teşkilatı üyesi Bülent Peker de görüşmede yer alacak.

Bugün netleşen listede yer alan isimler şöyle; tiyatro sanatçısı Ahmet Mümtaz Taylan, yönetmen Kutluğ Ataman, gazeteci Hayko Bağdat, Prof. Dr. Hale Çağrıcı, Greenpeace kampanya sorumlusu Hilal Atıcı, menajer Can Saban, mimar Rümeysa Özel, mimar Selva Gürdoğan, Taksim Platformu Sözcüsü ve akademisyen Betül Tanbay, Helsinki Yurttaşlar Platformu Emel Kurma, TEMA Kampanya Koordinatörü Göksen Şahin, üniversite öğrencisi Nil Eyüboğlu, Sabancı Üniversitesi Finans Kürsü Başkanı Özgür Demirtaş, Şehir Planlamacıları Odası ve Taksim Dayanışma Platformu sözcüsü Tayfun Kahraman, lise öğrencisi Turgut Ağabeyoğlu, sosyal medya uzmanı Zehra Öney, yayıncı Zülfikar Kürüm, Doç. Dr. İpek Akpınar ve eylemler sürecinde Başbakan'a yazdığı mektupla ses getiren AK Parti teşkilatı üyesi Bülent Peker.

Saat 16.00'da AK Parti'de
Görüşme, yarın saat 16:00'da Ankara'daki AK Parti Genel Merkezi'nde gerçekleştirecek. Erdoğan ile görüşecek isimler bugün resmi olarak davet edilmeye başlandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İşte Başbakan ile görüşecek 19 isim
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN