Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bunun hesabı sorulacak

Giriş Tarihi: 15.6.2013 19:23 Güncelleme Tarihi: 15.6.2013 19:24

Başbakan ünlü yıldız için ağır konuştu

Sincan pazar alanında yüzbinşere seslenen Başbakan Erdoğan Taksim olaylarıyla ilgili çarpıcı açıklamalardabulundu

HESABINI SORACAĞIZ

Reyhanlı saldırısının ardından hemen ardından başka bir tuzak kurdular. Taksim olaylarının başında bir sanatçı çıktı, tweet attı, "Mesele sadece Gezi Parkı değil arkadaş, sen hala anlamadın mı?" dedi. Bu ülkede hukuk varsa sana bunun hesabını soracağız. CHP'nin milletvekili çıkıyor mesele Gezi Parkı değil diyor, mesele AK Parti iktidarını devirmek.

Ankara'da her tarafını yakıp yıkanların Gezi Parkı ile ne alakası var? Pek az samimi insanların dışında bunların derdi büyüyen Türkiye'yle.

Bunlar 17 gün boyunca tiyatro içinde tiyatro sergilediler. Elllerinde Türk bayrağı salladılar, bir tarafta Türk bayrağını yaktılar. İçki şişelerinin içinde güya çadırdan mescit yaptılar, diğer tarafta camiye ayakkabılarıyla girip içki içtiler.

AKM'ye terörist posterleri ile Atatürk posterleri yanyana asıldı. Hani siz ulusalcıydınız?

Polis müdahalesini günlerce ağzından düşürmeyenler kendi şiddetlerini gözardı ettiler. 600'ü aşkın polisim yaralandı. Ey ulusalcılar bu polise nasıl saldırdınız?

Bu millet tuzaklara eyvallah etmez. Sizin verdiğiniz emaneti önce Allah, sonra siz alabilirsiniz. Hiç kimse kuru gürültü yaparak demorkasiyi askıya alamaz. Sandıkla gelmiş hükümete kimse kast edemez. Biz de emaneti canımız, namusumuz gibi koruyacağız. Hiç kimse bizi korkutamaz. Hiç bi sermaye grubu, faiz lobisi, karanlık odak bize geri adım attıramaz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bunun hesabı sorulacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN