Türkiye'nin en iyi haber sitesi

açıklaması

Giriş Tarihi: 16.6.2013 21:39 Güncelleme Tarihi: 16.6.2013 22:01
Beşiktaş taraftar grubu , Gezi Parkı olaylarında grup üyelerinin çete kurmak ve yağma amaçlı tehdit suçlarını işlemekle itham edilmeleri üzerine saat tam 19:03'te şu açıklamayı yaptı:

çArşı olarak;

Gezi Parkı olaylarının başladığı ilk günden itibaren çevreye ve kamu mallarına zarar vermeyi reddeden bir çizgi içerisinda provokasyonlardan uzak durarak, demokratik protesto hakkını kullanan halkımızın yanında onurlu duruşumuzu sergiledik.

Lakin üzülerek takip etmekteyizki, arkadaşlarımız çete kurmak ve yağma amaçlı tehdit suçlarını işlemekle itham edilmektedirler.

İstanbul Valisi ytasarfından yapılan basın açıklamasında ve devletin resmi kurumları tarafından yapılan bilgilendirilmelerde, hedefin çArşı olmadığı beyan edilmiş olsa da mevcut durum soru işaretleri içermektedir.

Hatırlatmak isterizki; çArşı, haksızlığa karşı eylemlere katılan tüm bireylerin içerisindeki aasil ruhtur ve bedene indirgenemez. 1982'den bu yana haktan ve adaletten yana olan tavrımızı koyduk ve korumaya devam edeceğiz. Gözaltına alınan arkadaşlarımızın, süreci huzur içerisinde ve kimsenin zarar görmeden bitmesi için verdikleri emeğin bilinci ile semtimizde arkadaşlarımızı beklemeye ve konu ile ilgili gelişmelerin takipçişi olmaya devam edeceğiz.

Türk kamuoyunun dikkatine sevgi ve saygı ile sunarız
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çarşı son dakika açıklaması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN