Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Polis halka karşı destan yazar mı?'

Giriş Tarihi: 26.6.2013
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Taksim Gezi Parkı olayları nedeniyle, Başbakan Tayyip Erdoğan'ı, Gazali'nin 'Yöneticilere Altın Öğütleri'yle eleştirdi. CHP Lideri, bazı partililerin gaz maskesi ve kaskla geldiği, sık sık "Her yer Taksim her yer direniş" sloganlarının atıldığı grup toplantısında şunları söyledi:
ALLAH'A ŞİRK KOŞMAKTIR: 'Ben hiç hata yapmam, her dediğim doğrudur' diyor. Bir insan ben hiç hata yapmıyorum derse, Allah'a şirk koşmak demektir.
GENÇLER DİKTATÖRE DİZ ÇÖKTÜRDÜ: Gençleri kutlamak gerekiyor. Bütün dünyanın önünde diz çöktürdüler. Gençler bu diktatörün bütün ezberini bozuyor.
GAZALİ'NİN ALTIN ÖĞÜTLERİNİ ANLATTI: Gençlerin sesine kulak verin dedik, dinlemedi. Ben, bin yıl önce Gazali tarafından yazılmış, 'Yöneticilere Altın Öğütler' kitabından 10 maddeyi okuyacağım. Umarım bizi dinlemedi, gençleri dinlemedi, bin yıl önce kaleme alınmış bir çığlığı dinler.
RECEP TAYYİP'İN DEĞİL HALKIN POLİSİSİNİZ: 'Polis destan yazdı' diyor. Destan kime karşı yazılır arkadaş, düşmana. Kendi halkına karşı polis destan yazar mı? Polis arkadaşlarıma sesleniyorum Siz, Recep Tayyip Erdoğan'ın değil halkın polisisiniz. Kanunsuz emirlere uymayacaksınız. Kanunsuz emre uyarsanız, gün gelir hesabını verirsiniz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Polis halka karşı destan yazar mı?'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN