Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ünlü oyuncular nda

İstanbul'da torbacılara yönelik düzenlenen nda aralarında ünlü oyuncu ve 'ın da bulunduğu çok sayıda kişi na alındı.

Giriş Tarihi: 5.8.2013 09:45 Güncelleme Tarihi: 5.8.2013 18:07

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince İstanbul başta olmak üzere Ankara, Bodrum, Çeşme ve Marmaris'te uyuşturucu operasyonu düzenlendi.Operasyonda, aralarında ünlü isimler , , , , , , , , , , , , Özge Özpirinçci ve Hakan Yılmaz'ın da bulunduğu 30 kişi na alındı. Sağlık kontrolünden geçirilen şahıslar, İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nün Vatan Caddesi'ndeki yerleşkesine getirildi.

AİLESİNE AİT EVDE GÖZALTINA ALINIP, İSTANBUL'A GÖNDERİLDİ

Oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'nun İstanbul merkezli düzenlenen uyuşturucu operasyonu kapsamında Ankara'nın Bala ilçesinde ailesine
ait evde gözaltına alındı.

Ankara Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, İstanbul'da yürütülen uyuşturucu operasyonu kapsamında, İmirzalıoğlu'nu Ankara'nın Bala ilçesinin Üçem Köyü'nde ailesine ait evde gözaltına aldı. İstanbul'dan gelen narkotik polisine teslim edilen İmirzalıoğlu, uçakla İstanbul'a getirildi.

KENAN İMİRZALIOĞLU EMNİYETE BÖYLE GETİRİLDİ!

ÖZPİRİNÇÇİ EĞLENİRKEN, YILMAZ DA YEMEK YERKEN GÖZALTINA ALINDI

İstanbul'da başlayan ünlülere yönelik uyuşturucu operasyonu kapsamında Muğla'nın Bodrum İlçesine tatile gelen iki ünlü isim gözaltına alındı. Sabah saatlerinde İstanbul merkezli başlatılan uyuşturucu operasyonu kapsamında Bodrum'da tatilde olan ünlü oyuncu Özge Özpirinçci ve Yahşi Cazibe dizisi ile tanınan Hakan Yılmaz da gözaltına alındı. Narkotik Şube polisleri, Hakan Yılmaz'ı arkadaşları ile birlikte Gündoğan beldesinde yemek yerken gözaltına aldı. Birçok sinema filminde rol olan oyuncu Özge Özpirinçci ise Bitez beldesinde bulunan bir kulüpte eğlenirken gözaltına alındı. Ünlü isimler ilk olarak sağlık kontrolü için Bodrum Devlet Hastanesine götürüldü. Yapılan sağlık kontrolünün ardından Yılmaz ve Özpirinçci, narkotik polisleri eşliğinde uçakla İstanbul'a götürüldü.

Bu arada İstanbul merkezli operasyonda gözaltına alınan ünlü isimler arasında Engin Altan Düzyatan, Sarp Apak, Kenan İmirzalıoğlu, Nehir Erdoğan, Orçun Koray Candemir, Engin Günaydın, Gökçe Özyol, Murat Eken, İlker Aksum ve Şahin Irmak bulunuyor.

İZMİR'DE GÖZALTINA ALINAN ÜNLÜLER İSTANBUL'DA

Uyuşturucu operasyonu kapsamında İzmir'de gözaltına alınan Engin Altan Düzyatan ve oyuncu Engin Günaydın, İstanbul'a getirildi. Narkotik Şube Müdürlüğü'nün başlattığı uyuşturucu operasyonu kapsamında Engin Günaydın ve Engin Altan Düzyatan, İzmir'in Çeşme ilçesinde gözaltına alınmıştı. Gözaltına alınan Düzyatan ve Günaydın, saat 14.30 sıralarında uçakla Atatürk Havalimanı'na getirildi. Günaydın ve Düzyatan, daha sonra emniyete götürüldü.

MARMARİS'TE ÜNLÜLERE UYUŞTURUCU GÖZALTISI

İstanbul'da başlayan ünlülere yönelik uyuşturucu operasyonunda Muğla'nın Marmaris İlçesine tatile gelen iki ünlü isim daha gözaltına alındı. Sabah saatlerinde Marmaris'in Bozburun beldesinde tatilde olan oyuncu Murat Yıldırım ve eşi Burçin Terzioğlu gözaltına alındı.
Ünlü isimler ilk olarak sağlık kontrolü için Marmaris Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Yapılan sağlık kontrolünün ardından Murat Yıldırım ve eşi Burçin Terzioğlu, narkotik polisleri eşliğinde uçakla İstanbul'a götürüldü.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ünlü oyuncular gözaltında
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN